Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újabban ciki fecskét hordani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabban ciki fecskét hordani? Lányok válaszát is várom!

Figyelt kérdés

korodat és nemet légyszí!


Szóval 24 férfi vagyok, egész életemben fecskét hordtam, meg se fordult a fejemben más, de az utóbbi időben haverok néha megjegyzik az uszodában, hogy ez azért gáz. Én igazából nem értem mi baj vele, nem zavar hogy mások többet látnak a nemi részlegemből. Kíváncsiságból egyszer kipróbáltam shortban, sokkal kényelmetlenebb, úszni is nehezebb benne, úgyhogy végképp nem értem mitől jobb. Balatonon a strandon is fecskét szoktam hordani.


Vagy ez is csak egyfajta menőzés, hogy a vagány srácnak akkora farka van hogy nem fér el a fecskében? Enyém 19 centi és simán elfér, hideg vízben úgyis összemegy.


2011. ápr. 30. 14:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Egy fecske nem csinál nyarat. Az a fontos ki viseli.
2011. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nagyon gáz. Nem tudom mért nekem nem tetszik. De te tudod :D 16/L
2011. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A vízilabdások is abban vannak, akkor az is gáz?
2011. ápr. 30. 14:26
 4/26 anonim ***** válasza:
19%

Felvilágosultabb helyeken már egy ideje inkább csak a buz1k hordanak olyan hagyományos úszóalsót, amit te hibásan "fecskének" nevezel. Ha a saját nemedhez vonzódsz, akkor hordj nyugodtan olyat.

Ha viszont nem szeretnél buzeránsnak kinézni, haladj a korral.

Öreg papáknál még elmegy, hogy megrekednek a ruházkodásukkal az őskorban, de egy fiatal fiúnál inkább gyanús.

2011. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

"A vízilabdások is abban vannak, akkor az is gáz?"


Vízilabdázol? Nem? Na látod.

2011. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%

Na ezt én sem értem. Volt egy nagyon jó kor, amiben minden jó volt, aztán ezek a félb.zik tönkretették ezzel a boxerrel, meg hogy kinn van a se.ggük a gatyából, b.u.z.1 az aki betűri a pólóját, és minden más


Am 14 (hetero) F

2011. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

haladj a korral :)) vicces mert regen a fecsket alott a draga jo nagyapak is boxert viseltek es csak kesobb keztek el fecsket hasznalni :)

-egyebkent :) en nem szeretem mert nyaron ha tulsokat gyaloglok akkor megizzadok es a csommagal egyut nagyon el tudja surolnia a combomat a fecske :) ezert tertem at boxerre :)

2011. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
alott = elott
2011. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

[link]


Ez minek számít?

2011. ápr. 30. 14:39
 10/26 anonim válasza:
feszülős boxernek.
2011. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!