Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire számít a mell formája?

Figyelt kérdés

Az a bajom az enyémmel, hogy ilyen csepp alakja van... nem lóg, de mégsem tartja magát olyan szépen melltartó nélkül :/ A méretével nincsen baj. A pasimat nem fogja zavarni?


L/17


2011. ápr. 30. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mellnek nem a mérete, hanem a formája számít igazán. Így kép nélkül nem tudom elképzelni milyen lehet, de ha a barátod szeret, így is szeretni fogja a melleidet.
2011. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az számít, hogy természetes mell legyen.
2011. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy ezen mulik egy kapcsolat.Kinek milyen tetszik embere válogatja.Nekem az a fajta tetszik a legjobban,amelyik áll mint a cövek és szinte az eget kémlelik a bimbók.Csak még nem találkoztam velük:)

Gondolom azért tiéd nem olyan még 17évesen,mint a hódfarkú tetőcserép.Ne aggódj emiatt...

2011. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg,hogy ne lógjon,mert láttam már 20-on évest lányt is akinek lógott,igaz ilyen esetben a lány vékony testalkatú.
2011. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Számít, de soféle szép forma létezik.

Kép alapján lehetne eldönteni.


Viszont akinek nagyobb melle van, az elképesztően tudja változtatni az alakját különböző helyzetekben!

Ha nem túl feszes, akkor javaslom, hogy figyelj oda, milyen helyzetben lát téged csupaszon. Ha egy kicsit előredőlsz, vagy fölé hajolsz, az nagyon megszépít... míg, ha hátradőlsz, az nem néz ki jól.

Kérdezd meg tőle: biztos el fogja árulni (már, ha foglalkozik a kérdéssel), hogy milyen helyzetben tetszel neki a legjobban.

2011. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nem baj ha egy nőnek log a melle csak a számba lógjon.
2011. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha fázik akkor keményebb és áll, ha meg nyári kánikula van akkor nyilván megereszkedik.

Fiúkák ne mondjátok, hogy a zacsi nem lötyi ha melege van.

2011. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

forma számít nem a méret!

a csepp forma is tud szép lenni : )

2011. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!