Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mell formája, kinézete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mell formája, kinézete mennyire számít egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha valakinek TÉNYLEG csúnyák a mellei...Oldalról annyira hegyes és kicsúcsosodó, hogy inkább hasonlít egy férfi nemi szervre, mint egy női mellre. Mellbimbóm egyáltalán nincs és a bimbóudvar hatalmas.És az egész ilyen löttyedt. A hab a tortán, hogy kívülről televan miteszerekkel,pattanásokkal és szőrszálakkal. A szőröket persze le tudom szedni, de attól csak mégtöbb mitesszer és pattanás keletkezik rajta. Kinek fogok így kelleni?? 19éves vagyok
2009. júl. 20. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem ez a legkevesebb. gondolj arra, amikor felpolcolják a melleiket a nyakukba, és mindenki nyálcsórgatva figyeli h aztaaaaa.....aztán lekerül az a melltarató és lelóg a hasáig :D

a mitesszereket pattanásokat eltudod tüntetni bőrradírral, hideg-meleg váltózuhannyal, hidratálással.

a többi pedig lényegtelen h hegyes-e vagy sem.

2009. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én szeretem a formás melleket, de pl. akibe szerelmes vagyok moyt lánynak nincs nagy de nem rossz, mégse a bögyös csajba vagyok belezúgva a szomszédban. hiába nem mindent a mell visz el, egy formás popó vagy szép comb, arc mindent kárpótol.
2009. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen (:

Bár nekem csak közötte van 1-2 mitesszer, de pár perc radírozgatás és el is tűnnek.

Nekem másfél éve van barátom, már le is feküdtünk, szóval látod meztelenül.

Csak a melleim miatt gátlásos voltam kicsit.. Kértem, hogy had maradjon rajtam a melltartó, de mondta, hogy ez kizárt, szó se lehet róla, mert szerinte gyönyörűek és neki nagyon tetszenek.

Szóval ha igazán szeret, akkor úgy fogsz neki teteszeni, ahogy vagy.

Szerintem ne stresszelj ezen =)


17L

2009. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi az a radírozás? Hogyan,mivel kell csinálni? :$
2009. júl. 20. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:
bőrradír hát mi lenne ugyan. veszel a kozmetikában vagy a tescoban.
2009. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

veszel bőrradírt a DM-ben, vagy a rossmann-ban.

olyan mint egy tusfürdő, csakl szemcsék vannak benne.

2009. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaa köszi! Am továbbra is az eredeti kérdésre várom a válaszokat :) Ha valaki tud még mit hozzátenni..
2009. júl. 20. 14:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért kérdeznék én is, ha lehet (:

Neked fiatalabb korodban (14-17) is ilyen volt, vagy csak most kezdődött?

Csak mert már 2 éve arra várok, hogy elmúljon :S


17L

2009. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem mindig ilyen volt. Mikor egyszer lefogytam pár kilót, akkor a formája még tűrhető volt, de a többi u.úgy ottvolt..
2009. júl. 20. 15:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem akkor szebb a formája, ha hízok.

Amúgy lehet nekedis attól van, hogy sokat ingadozik a súlyod. Mint nekem.. :S

2009. júl. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!