Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnél olyan boldog lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél olyan boldog lenni, mint Kate Middleton és Vilmos herceg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha az lenne a boldogság ára, hogy folyamatosan reflektorfényben vagyok, beleugatnak az életembe a családom tagjai, megszabják a legapróbb részleteket is, de még azt is előírják, hogy mikor, hány és milyen nemű gyereket nemzek, akkor inkább köszönöm szépen nem kérek belőle. Jobban érzem magam csóróként.
2011. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Én nem a gazdagságra gondolok, hanem arra, hogy megtalálták az igaz szerelmet. :)
2011. ápr. 30. 18:43
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én boldogabbnak érzem magam náluk.:-)

22/N

2011. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem a gazdagságra gondolok, hanem arra, hogy megtalálták az igaz szerelmet. :)"


Több millió ember találja meg naponta az igaz szerelmet, csak ők nem a brit királyi ház tagjai és nem mutogatják őket a TV-ben.

Attól még, hogy velük van tele a TV nem biztos, hogy a szerelmük annyira különleges lenne.

2011. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már most sokkal boldogabb vagyok, mint ők valaha is lesznek.

18/L

2011. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%

Azért vicces hogy mennyi utálkozó ember van itt, hadd ne mondjam tipikus magyar vonás. Csak azért mert gazdagok, szerintetek nem lehetnek szerelmesek? Nálatok mintha a két dolog, hogy gazdagság és szerelem, ütné egymást...

ah na mindegy fröcsögjetek tovább, ha ez jót tesz a lelki világotoknak:)

2011. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem utálkozás,hogy nem tulajdonítunk különösebb jelentőséget ennek és nem irigykedünk. Szerintem sokan vagyunk itt ugyanolyan szerelmesek és boldogok,mint ők.
2011. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a filmükben "megtalálták az igaz szerelmet"? Nem ismerjük őket, szinte nem tudunk róluk semmit. Lehet, hogy nem is olyan boldogok, mint aminek beállítják őket.


Én sem lennék valami boldog, ha WC-re is csak 4 fős őrséggel mehetnék és minden lépésemet figyelné a média.

2011. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
HÁt én azt hallottam az angolokról h nem egy romantikus népség, de gondolom ez is sztereotípia. Nem tom ki nézte a közvetítést de kate állati boldog volt. ÉÉn nem irigylem őket, de örülök neki. Amúgy meg nem hiszem h csak a pénzre menne a lány mert az van a családjának elég, és ki az aki önként, szerelem nélkül vállalná, h minden pillanatát előre eltervezzék az életének????
2011. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%
Én elég boldog vagyok magam is. Különösen ha megiszok Kate Vilomst a kedvenc becsületsüllyesztőmben.
2011. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!