Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy msn partnerem, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy msn partnerem, aki fiú (tudom tudom, ez nem normális), egyszer találkoztunk. De annyira cuki, és aranyos. Szerintetek beleszerettem? :S lehet ez?

Figyelt kérdés

folyton ő jár a fejemben, annyira szeretném átölelni, a karjaimban tartani, meg áthívni, és gamelni, meg ilyenek.

Ez jelentheti azt hogy beleszerettem? elég gáz lenne:( Ráadásul csak 16 éves (egy hónap és 17). nekem meg volt már nőm, 2 is. tehát nem vagyok homokos.


20/f


2011. ápr. 30. 19:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
jah, kicsit szeretet hiányos vagyok, de eléggé erősek az érzelmeim felé, és nem tudom ezt magamban hova tenni.
2011. máj. 2. 11:37
 12/22 anonim ***** válasza:
Attól,hogy volt már nőd..simán b*zivagy
2011. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Azt nem ertem,hogy honnan tudja valaki magarol,hogy biszex,ha meg szuz?

Talan hulye vagyok ezekhez a dolgokhoz,vagy mar tul oreg :)

24/N

2011. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Te honnan tudtad hogy hetero vagy? Onnan hogy lefeküdtél egy férfivel, és az jó volt, majd hirtelen így kiáltottál: Jééé, hetero vagyok... Vagy inkább onnan hogy le AKARTÁL feküdni egy pasival?
2011. máj. 2. 12:20
 15/22 anonim ***** válasza:

"Talan hulye vagyok ezekhez a dolgokhoz,vagy mar tul oreg :)"


Azt nem hiszem, hogy túl öreg lennél, mert a legtöbb korodbeli fel bírja fogni! Egyébként te onnan tudod, hogy heteró vagy, hogy kipróbáltad lánnyal is fiúval is, és fiúval tetszett, lánnyal pedig nem, vagy onnan, hogy már eleve tudtad, kit kívánsz?


Kérdezőnek: Amúgy meg most nem mindegy, hogy minek címkéznek fel? Biszex, meleg, heteró, mindegy, az a lényeg, hogy most tetszik ez a srác, esetleg ő is benne lenne, szal sztem simán bepróbálkozhatsz :D Veszteni semmit nem veszthetsz vele, azzal viszont igen, ha elbaszod mert uristenakkormáscímkétkapok.

18/F

2011. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de szerintem te gaj búza vagy :D
2011. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Szia nem hiszem hogy ez szerelem van egy barátnőm és nagyon szeretjük egymást már vagy 7 éve barátnők vagyunk együtt alszunk stb és ha 1 hétig nem talizunk meg vagyunk kattanva és örülünk egymásnak de nagyon "ez nem szerelem csak a legszorosabb kötelék mint a család ezt hívják barátságnak amit sokszor szerelemnek hívunk"
2011. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Homoszexuális vagy:D

Semmi baj homokos cimborám:D

Majd szervezek nektek egy homokozó partit:D

a minden jót péderkém...

2011. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
elmondtam neki mit érzek, és őt nem zavarja. ő biszex ez kiderült, és ő neki bejövök:) lehet van esélyem, annyira jó érzés lenne megérinteni, meg megcsókolni.
2011. máj. 7. 19:57
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát mondom, hogy péderke vagy:D

Hallod, én a te helyedben nem dicsekednék vele:D

Fujjj.... undorító vagy!

2011. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!