Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Csak az "okostojásoknak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak az "okostojásoknak" tetszenek a szemüveges lányok?

Figyelt kérdés

Sajnos 8 éves korom óta szemüveges vagyok. Azóta leginkább csak "könyvmolyoknak" tetszettem. Nem szeretnék senkit megbántani, én is elég sokat tanulok.

Mi a véleményetek a szemüveges lányokról? Tetszett már nektek valaha szemüveges lány?

16/L


2011. ápr. 30. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem volt egy szemüveges osztálytársnőm, szakközépben igaz annak már 12 éve, de ő volt a legszexysebb csaj az osztályban ! :)
2011. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek. :) És még könyvmoly sem vagyok. :D 16F :)
2011. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, aranyos szerintem :)


17/F

2011. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem szinte csak szemüveges barátnőim voltak eddig, mondjuk én okostojásnak tartom magam. :-) 25/f
2011. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lusta "okostojàs" vagyok és nem tetszenek, nem fugg ossze a ketto (azaz a hàrom).
2011. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 krameri ***** válasza:

kibszottul jól tud állni! Volt olyan lány, akibe azután szerettem bele, hogy szemüveges lett.

csak jót kell választani, pl az a titkárnős stílus nagyon csinos

2011. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Csak és kizárólag, wáhhh, bazeg, ma a hülyék napja van??
2011. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jelent semmiféle hátrányt, emiatt nem kell izgulnod :) De továbbmegyek, nekem lehet hogy egy kicsit már a fétisem is a szemüveg egy lányon; ez mondjuk adódhat abból, hogy eddig mindegyik barátnőm szemüveges volt. Én sosem voltam szemüveges, és nem is tervezem, hogy az leszek mostanában; könyvmolynak sem mondanám magam, bár egyetemre járok. De mint tudjuk, ez nem jelenti azt, hogy a tanulás leköti minden időmet... (sőt éppen ellenkezőleg :))

19/F

2011. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nekem is tetszenek a szemüveges lányok.Nem tudom ,hogy miért nem tetszenek egyeseknek.Sőt mivel te még tanulsz is ,olvasol így még vonzóbb vagy mint naaaaagyon sok nem szemüveges lány.

Légy te az okosabb és ne divatból legyen barátod ,hanem szerelemből.

2011. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szerintem ez nem igaz:D

Ovis korom óta szemüveges vagyok. Azt hittem,hogy nagyon rosszul áll,mindig kerültem a fiúkat:S De a szemembe is sokak mondták,hogy nagyon jól áll a szemüveg, és már elbeszélték páran a hátam mögött és barátnőim mindig mondják xy- azt mondta sokkal jobban nézel ki szemüvegbe, szóval mostanában kifejezetten szeretem hordani:D

És konyvmolyoknak és másoknak is pont úgy tetszem:D E miatt ne izgulj:D

14/L

2011. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!