Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem szimpatikusak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem szimpatikusak a lányoknak a szemüveges pasik?

Figyelt kérdés
Gyengének tartjátok??
2011. aug. 31. 22:09
1 2
 1/16 Dr. Endressy László ***** válasza:

szerintem ez igy nem igaz.


szemüveg + vézna gyerek + gyerekes... esetleg.

2011. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
M aki szemüveget hord azt hiszi okos, és állandóan okoskodik, még olyanról is amiről lófaszt se tud. Persze itt nincsennek ilyen szemüveges emberek, nem is rátok gondolotam srácok.
2011. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Már alapból rossz, hogy így gondolkodsz, hogy ezért nem kellenél nekik azt kétlem, láttam nem rég buszon egy szemüveges srácot egy ultra szép lánnyal és csak néztem.
2011. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

[link]


ajánlom az oldalt neked is

2011. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem a szemüveges pasikkal van bajom,hanem az OKOSKODÓ,KOCKA,RAGYÁS KÉPŰ,CSÚNYA szemüveges pasikkal.
2011. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Férjem szemüveges. Nem az a kocka alkat, azok nekem sem jönnek be. Nagyon sármos, és a szemüvegje sem az a tipikus szódásszifon hanem téglalap alakú és kicsit kisebb mint az átlagos. 24L
2011. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
igen vaalmi olyasmi lehet mint az 1. válaszoló mondja.. de nekem sem jönnek be..
2011. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hehe, okoskodó, kocka, vézna, csóró srác vagyok objektíven kb. 9/10-es nővel. A titok a sárm és a kontaktlencse :D
2011. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Második te nagyon buta vagy.


Szeritnem szexisek a szemüveges pasik. :) Nem mindegyik.

2011. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22:13: Túl sok hupikék törpikéket néztél kicsi korodban.
2011. szept. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!