Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szokott soha nézni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szokott soha nézni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki mindig nézett, ha láttuk egymást. Most kb. 1 hónapja azt vettem észre, hogy rám sem néz. Régen sokszor láttam, de most alig szoktam látni. Egy suliba járunk.

Egyébként nem ismerjük egymást.


2011. ápr. 30. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
mert már nem érdekled
2011. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azta, micsoda probléma.
2011. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert már van barátnője, vagy valamiért kiábrándult belőled.
2011. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője.
2011. ápr. 30. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan sokat nézett eddig, megunta a látványt. :)
2011. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy azért nem néz már rád, mert tudja, hogy esélytelen. Így szeretné saját magát is megkímélni a fájdalomtól.


Vagy mert ahogy már előttem írták: már nem érdekled, esetleg nője van.

2011. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindog tetszel neki csak nem találkoztatok. Próbáld megismerni közös ism. vagy szerezd meg az msnjét. Amúgy velem is ez van amo veled csak én fiú vagyok és lányt nézek :)
2011. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Neked van barátod?Attól hogy nem talákoztok ,még lehet érdekled,csak nem úgy jönnek ösze a dolgok.Bátran vedd fel vele te a kontaktot :)
2011. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!