Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy ez baj? Másmilyenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ez baj? Másmilyennek kéne lennem?

Figyelt kérdés

22 (lassan 23) éves srác vagyok, egyetemista. A gondom az, hogy sehogy sem találok barátnőt, pedig próbálkozom (bulik, stb.) Az egyetemen is sok csajjal jóban vagyok a csoportból,jól eldumálunk, de valahogy nem érzem, hogy egyiküknek is bejönnék... Érdeklődő vagyok, tájékozott, érdekelnek a napi történések, a politika, mi történik a világban. Szeretek olvasni, zenét hallgatni, és ugye írtam, hogy sűrűn bulizok, de ugyanakkor sétálni is, vagy szimplán kimozdulni a szabadba, és ezeket jó randiprogramnak is tartom. Elég határozott véleményem van, sokat szerint jó a ,,beszélőkém". És most jön a tulajdonképpeni kérdés: lehet, hogy ez a baj? Hogy ezek a dolgok érdekelnek,hogy ilyen vagyok? (a hobbim sem éppen szokványos: szeretek könyveket-regényeket írni.) Lehet, hogy ezek a tulajdonságok nem elég ,,menők-trendik", és emiatt a csajok nem tartanak izgalmasnak?

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat:):)


2011. ápr. 30. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
két dolog lehet: vagy nem tartanak elég izgalmasnak, vagy pedig elég "jó vételnek"
2011. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen... mondjuk csóró nem vagyok hálisten. Talán ha én is bunkó paraszt lennék a csajokkal, akkor tapadnának rám...de ez nekem nem megy. Nem önfényezés, de így neveltek... belém van ,,kódolva".
2011. ápr. 30. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira bírom, hogy a magukat rendesként leíró srácoknak mindig az az ötlete, hogy bunkózni kellene, akkor biztos jobb lenne. Már miért lenne jobb? Egy macska sem a bunkó szavára megy oda, hanem ahhoz, aki kedvesen szól hozzá. A női nem még ennél is unintelligensebb lenne? Így vagy jó, ahogy vagy, nem is tudnál ezen változtatni, te is azt írod. És ne csak mindig arra gondolj lányok társaságában, h de jó lenne bnőt szerezni, mert ez süt, és engem pl. taszít:) De mikor én álltam így a pasikhoz, akkor is csak úgy pattogtak lefele az aurámról:D A mondás is úgy szól, hogy akkor talál meg a szerelem, mikor nem számítasz rá. Hát nem szabad rá számítani, erőltetni, keresni:D
2011. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem kifejezetten bejön h egy srác nem egy tipikus bunkó, aki leszarja h ki mit érez...sztem ne változz meg...aki nem értékeli ezt azzal van a baj nem pedig veled!
2011. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!