Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalom hiány vagy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiány vagy valóban nem kéne vele lennem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok 15 éves kis csitri aki hülye kérdéseket tesz fel. Nem is szoktam ilyen jellegű kérdéseket írni, inkább tanácsokat adni, de most én szorulok rá. Szóval 20 éves vagyok, van egy srác(22) 5 évvel ezelőtt ismertük meg egymást igen fiatalok voltunk, így nem lett semmi köztünk. Pár hete újra feltűnt az életemben, és elmondta, hogy is érez irántam és valójában én is nagyon nagyon kedvelem őt, a szeretem erős kifejezés, de akár az is lehet. Egyetlen dolog miatt nem merek vele összejönni, egyszerűen úgy érzem kívülről nem illünk össze! Ő nagyon sovány és kb egy magas velem, én meg nem vagyok az a tipikus pláza punci... Nem vagyok kövér sem, de hozzá képest annak érzem magam... (igyekszem jól öltözködni, de azért nem vagyok 40kg, a visszajelzések is pozitívak elég sok "udvarló" vesz körül) de ez olyan kellemetlen a számomra mindig vékony fiúim voltak, de nem ennyire, úgy érzem nem tudnék vele lefeküdni, olyan fura őt átölelni, meg hasonlók, mert hogy annyira más alkat vagyunk... Mit tegyek?? Komolyan kedvelem. De vajon, ha ilyen fenntartásaim vannak magammal szemben akkor valóban nem kéne vele lennem, mert nem fogom magam jól érezni, vagy ha ezzel nem kéne foglalkozni, mit tegyek, hogy jobbnak lássam magam!?
2011. júl. 12. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából ha szeretsz valakit akkor fogadd el úgy,ahogy van(:...És ha tényleg szereted akkor ne érdekeljen a többi ember véleménye, hisz az a fontos,hogy szereted:)
2011. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne idegenektől kérdezd, hogy te mit csinálj. Ez a te döntésed, neked kell tudnod, hogy jól éreznéd e magad a sráccal vagy sem.


Nekem is volt egy lány, de magasabb volt nálam ezért inkább nem lett semmi, mert ugyanez, hogy de furcsa, nem is bírnék vele lefeküdni. Én nem adtam esélyt magunknak, pedig a lány nagyon belém volt zúgva. Később megbántam. De ez csak személyes tapasztalat, azt ajánlom gondold át egyedül a dolgot és te dönts, ne mi!

2011. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az a baj, hogy őt nem fogadom el, hanem magamat nem... magamat ő mellette... :/
2011. júl. 12. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Áhh szerintem ha ő szeret akkor nincs semmi baj. Múltkor strandon láttam egy 40kg-s csávót a 120-130kg-s nőjével...na az a gáz xDDD
2011. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
később más is fog zavarni benne. meg egy idő után ez nagyon. én jártam ilyen sráccal,de nagyon zavart egy hónap után ugy én voltam az erősebb kettőnk közül. nekem kell hogy nagyobb legyen nálam
2011. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!