Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok miért olvasnak női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért olvasnak női magazinokat?

Figyelt kérdés
A fogorvosi váróban átpörgettem néhányat, tök hülyeségről írnak. (24f)
2011. ápr. 30. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekünk vannak hasznos tanácsok benne, meg van izgalmas is
2011. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
MERT NŐK.
2011. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ráadásul a férfiakat degradáló "pasi" szót használják sokszor.
2011. ápr. 30. 23:24
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A pasik miért olvasnak férfi magazinokat?

A fogorvosi váróban átpörgettem néhányat, tök gusztustalanságokról írnak. (24n)

2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Mert csajok vagyunk. A pasimagazinokban szereplő félpucér leányzók és szuper kocsik kevésbé kötik le a figyelmünket. :)
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Ráadásul a nőket degradáló "csaj" szót használják sokszor.
2011. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
hát ezen néha én is elgondolkodom...
2011. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 napietus ***** válasza:

nem minden nő olvassa. én egyetértek Veled, meg nem vennék ilyen gagyiságot. fodrásznál láttam, kb. 10 perc alatt végeztem 6 újsággal, mert kétféle cikk van benne: 1. ami olyan emberekről szól, akiket nem tudom, hogy kik 2. tömény baromság.


én pl. Praktikát olvasok, mert abban tényleg HASZNOS dolgokról írnak, meg lovas magazint. néha napilapot is (közéletit, nem ilyen Blikk-félét).


szóval ezek az újságok az alacsony szellemi szintű nőknek íródtak (ez látszik a stíluson is, gyp). ki kell elégíteni ezt a réteget is.


29/N

2011. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 napietus ***** válasza:
ja, még Nimródot is olvasok, de azt nem veszem, a férjem járatja :)
2011. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
22 éves nő vagyok, és nemrégiben, mikor vonattal utaztam, otthon felejtettem a könyvemet. Így rászántam magam, és vettem magamnak egy Glamour magazint. Életem legfeleslegesebben kidobott 500 forintjának tekintem ezt a ballépést. Döbbentem, olykor leesett állal olvastam a cikkek nagy részét, de volt, hogy kínomban már nevetnem is kellett. Amúgy leginkább sznob nőknek szólnak ezek, gondolom nekik élvezhető is. Én nem vagyok sznob, "átlagos" (?) nő vagyok, számomra inkább volt kiakasztó, mint élvezetes.
2011. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!