Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért (is) utálatos sok lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért (is) utálatos sok lány, mert férfigyűlölő újságokat/honlapokat olvasnak?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból bele-bele szoktam nézni néhány nőknek szóló irományba a sajtótermékek és a net oldalain is. Sok esetben találkoztam már olyan írásokkal, amelyek kifejezetten ellenséges hangnemben írnak a férfiakról. Sokszor elkerekedett a szemem, amikor olyanokat olvastam, hogy mindannyian önző dögök vagyunk, ösztönlény állatok és barbárok, minden nőt csak meg akarunk fektetni és ezért mindenféle aljasságot bevetünk, stb.

Elképesztő, hogy miket írtak némely "szerzők". Én a nekünk szóló magazinokban és netes oldalakon soha még csak közelítőleg sem találkoztam ilyen véleményekkel. Igen, előfordul, hogy vannak jótanácsok csábításra, akár még arra is, hogyan lehet növelni az esélyét egy egyéjszakásnak, valamint néha egy kis élcelődés néhány ügyetlen női vezetőn, de ennyivel le is zárul a cukkolás. Alapjában véve jóindulattal és szeretettel kezeli a női nemet mindegyikük. A "másik oldalon" tapasztalt gyűlölet itt teljesen ismeretlen és ez így a normális.

A női írások miért gyűlölködnek annyit?


2010. okt. 26. 22:24
 1/8 Bujtogató ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy sztereotípia:D És a normálisak valószínűleg nem ezért vannak negatív véleménnyel, hanem valós tapasztalat miatt. Aki meg ilyenek által engedi befolyásolni magát, az meg úgy járt. Egyetlen dolgot lehet ellene tenni, megmutatni, hogy ez egyáltalán nem így van.
2010. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, én legtöbbször megveszem ezeket a lapokat és ki is olvasom, de nagyon ritkán találkozok olyan cikkekkel, ahol a férfiakat szidják. Most kíváncsiságból belelapoztam a novemberi Joy-ba, hogy valóban igaz lehet-e amit írtál, vagy csak én hunytam szemet efölött eddig. Két cikkbe ütköztem bele, az egyik arról szól, hogy olykor a nők sokkal szexmániásabbak mint a férfiak, a másik pedig az, hogyan tudjunk kiépíteni egy tökéletes kapcsolatot kompromisszumokkal. Hol van ebben a férfigyűlölet?
2010. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hidd el, ezeket nem kitaláltam! Nem tudok címekkel szolgálni, mert igyekeztem minél hamarabb elfelejteni őket, de azért megragadt bennem.
2010. okt. 26. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:
remek kérdés!
2010. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
értem, én viszont arra célzok, hogy lehet hogy csak ti, férfiak magyarázzátok ezt bele a cikkekbe. Ha esetleg elejtenek 1-1 megjegyzést, hidd el, mi nők észre sem vesszük szinte. Szerintem ennek semmi köze az utálatossághoz, bár azzal sem vagyok teljesen tisztában hogy ezt konkrétan mire érted. 18L
2010. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olvastam már olyat, hogy ha csinosabb nőnek segítünk, kuizárólag azért tesszük, mert reméljük, hogy az ágyunkba csalhatjuk. Más esetben pedig azt, hogy sok férfi rendszeresen belevizel a mosdókagylóba. Elég durva szerintem.
2010. okt. 26. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak ha utána nem öblíted le. :)
2010. okt. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igazad van, ezt nőként is belátom. Ráadásul, ezekkel azt érik el, hogy egyre több nő, nem bízik meg a párjában, mert midnenhol ezt olvassa, hogy a paisk bármikor bárkit. Utána meg szakítanak a pasival, mert nem bíznak meg benne. Pedig lehet, hogy csóró csávó nem csalta volna meg és tényleg szerette. Én már nem olvasok ilyen baromságokat, mert észrevettem egy időben, hogy nekem is nagyon beültették a bogarat a fülembe...
2010. okt. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!