Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim (18+)! Most őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim (18+)! Most őszintén, egyszer s mindenkorra zárjuk le a kérdést! Mennyire probléma ha egy fiú 20 felett szűz, nincs túl sok tapasztalata a lányok terén?

Figyelt kérdés
Írjátok oda a korotokat is és részletes választ is adjatok!
2010. ápr. 15. 19:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*probléma
2010. ápr. 15. 19:35
 2/21 A kérdező kommentje:
* tapasztalata
2010. ápr. 15. 19:35
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne probléma?? -.-

azért mert gimiben nem húzott meg minden lányt, nincs semmi baj vele.

2010. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne probléma?
2010. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Volt ilyen partnerem, először kicsit furcsának találtam, viszont egyrészt szerelmes voltam, másrészt nagyon odafigyelő, jó partner volt az ágyban. Később volt még egy ilyen partnerem, szintén csupa pozitív dolgokat tudok elmondani. Egyetlen probléma a korai magömlés lehet, de ez viszonylag hamar "elmúlik". Az meg csak plusz pontot jelent, hogy ilyen partnerrel egyáltalán nem kell félni a nemi úton terjedő betegségektől :)
2010. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az én barátom 20 éves volt mikor összejöttünk, és szűz volt. Azóta is együtt vagyunk (5 éve), szóval nem probléma. Miért is lenne az? Nem értem. Manapság az a divat, hogy minél korábban, fiatalabban elveszítsék a fiatalok...ez a probléma.
2010. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valaki tini korában szintén tini lányokal szexelt az még nem azt jelenti hogy sok tapasztalata lenne a nöknél általában pont ellenkezöleg szex téren lehet van némi de maga a nöi lélekben nincs tapasztalata attol hogy szexelt oda ez kevés :)
2010. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nekem volt 3 szűz barátom, kifejezetten jó velük mert utálok az előttem levő lányokra gondolni :)
2010. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Számomra semennyire sem probléma. Az én férjem is elmúlt húsz, mikor elveszítette a szüzességét, ehhez képest teljesen normális, egészséges szexualitású ember. Nem kell, hogy mindenki lyukról lyukra menjen tinikorában. Sőt...
2010. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
az én barátom 19 volt amikor összejöttünk és szűz és semmi tapasztalata nem volt most vagyunk 1 évesek :) és valaki irta is, hogy az nem baj ha nem mentél végig a suliba minden csajon. Ritka az ilyen pasi, irigylem azt a csajt aki egy ilyen pasit fog ki magának. Abba nincs semmi rossz ha nincs tapasztalatod, ha lesz barátnőd és ha esetleg ő már nem szűz akkor belevezet a dolgokba (hidd el nekem ez egy csajnak jó érzés, legalább is nekem az volt) ha meg ő is szűz, az annál jobb együtt tudtok felfedezni mindent egymás testén :)
2010. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!