Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a "Kilenc és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a "Kilenc és fél hét" című filmről?

Figyelt kérdés
Én nemrég láttam és meg kell mondjam, elképesztően vegyes kép alakult ki bennem. Ami azt illeti, részemről az erotikus jelenetek teljesen rendben vannak, sőt, az utcán esőben szex nagyon tetszett, eleinte jókedvűen elnéztem filmet, mondom, hogy biztosan hű de izgi lesz ez a "macska az egérrel harc" közöttük, kalandjaik lesznek stb ... Aztán egyre betegebbé vállt az egész, a férfi egyre ördögibbé, nagyon démoni és gonosz alak vállt belőle, konkrétan már kezdtem félni tőle, a végére pedig a nő helyében baromi sokszor jól képen vágtam volna azt a szemétládát, egyszerűen nem értem a lány gondolkodásmódját hogy mi a francért maradt vele miután kiderült róla hogy holt agresszív, szexőrült, gonosz! És idegesítő volt számomra hogy mindig vigyorog. Aztán pampog a végén hogy mennyire szereti a lányt, közben előtte csalja meg valami másik nővel, utána meg szinte pityeregve mondja hogy "még sosem szeretett ennyire nőt" ... Ha neki a szerelem azt jelenti hogy hót félelemben tartjuk a másikat és a szíjjal csapkodunk, úgy vélem, az illető élet felfogásával súlyos gondok vannak. Egy csomó alkalommal megszívatja a csajt, mégis szereti a lány a férfit. Pedig igazándiból nem lehet rá túlzottan sok oka. Szóval, nekem az jött le az egészből hogy voltaképpen a nő élete legnagyobb hibáját követte el hogy szerette ezt a démoni, mindig vigyorgó senkiházit, a férfi meg egy degenerált idióta. (Leszögezem, senkit sem szeretnék megbántani) Elképesztően felhúzott a film, nagyon ideges lettem tőle a végére. Annyiban jó hogy megnéztem, hogy ezek után SOKKAL jobban megbecsülöm a párom hogy ő nem ilyen degenerált hülye mint a főszereplő, szerelmét meg nem ostorral meg terroral mutatja ki. Szerintem a férfi a filmben a negatív párt, a rossz férfit szimbolizálja. Nektek mi a véleményetek róla.
2011. ápr. 30. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a film leginkább a szexualításról szól. A szexuális vágyakról, gyönyöröktől kezdve a lelki fájdalmakig, gyötrődésekig.


Én akárhányszor megnézem ezt a filmet, egyből kedvem támad a szexhez:)

2011. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, egy rakás sz@r!
2011. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!