Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mi az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi az oka, hogy tízből kilenc lány oda és vissza van Vastag Csabáért?

Figyelt kérdés

Mi ennyire vonó benne? Megmondom őszintén én még ilyet soha nem láttam, az 50 éves édesanyámnak is elkerekedett mindig a szeme mikor a képernyőre került, és általában az összes nő átszellemül a látványától. Mit gondoltok ez mitől van? Az arca lenne ennyire arányos? Vagy szépek a szemei? Node sok pasi van, akik hasonlóan "jól néznek ki" ilyesfajta reakciót azonban még soha nem láttam. Szóval mennyi ebben a jól kinéző arc, testalkat, és mennyi annak a hatása, hogy az RTL klubon eleve úgy volt felvezetve hogy mekkora sármőr, és gondolom ha már valakiről a TV ezt mondja, az akkor biztosan úgy is van :D

Azt tartom érdekesnek, hogy ez a srác már a TV2-n is feltűnt egy karaoke műsorban, és akkor valahogy senkinek nem tűnt fel ilyen szinten. Az ilyen szint alatt a teljes átszellemülést értem ha megjelenik valahol... :)

Szóval mit gondoltok, a média mennyire befolyásol titeket abban hogy ENNYIRE jó pasinak tartjátok? Az nyilván elismerhető hogy nem egy bányarém, de ezt azért picit már túlzásnak érzem.

Csak teljesen őszintén, itt úgyis név nélkül mondhatjátok el, vallhatjátok be, hogy mennyire van szerepe ebben a médiának. Ha pedig olyan válaszok érkeznek hogy ha nem lenne "senki" akkor is megállna körülötte a levegő, azt is elfogadom, csupán kiváncsi vagyok az őszinte véleményetekre.


2011. szept. 9. 09:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%

én rühellem!!

20/L


reklám:

2011. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy Vastag neki...:) o_0


Am meg tele van pézze, meg híres....ezé tetszik sok csajnak...XD

2011. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Média van ilyen nagy hatással az emberekre. TV2-ön valóban anno senkinek nem tűnt fel, most meg, hogy befutott itt az eredménye.
2011. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nomen est omen...
2011. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 napietus ***** válasza:
100%
nem tudom, nekem ingyen se kéne.
2011. szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Ezeket értem, persze sokan vannak akiknek nem jön be, az a 10-ből egy azért még mindig több százezer nőt takar :D

Én arra lennék kiváncsi, hogy aki tényleg átszellemül tőle ennyire, azok válaszoljanak, gondoljanak bele őszintén hogy valóban azért tetszik-e mert jó pasi, vagy mert a média annak állította be?

2011. szept. 9. 09:42
 7/28 A kérdező kommentje:

Általában amúgy a válaszadók "idomulnak" a kérdéshez, vagyis ha eleve negatívan van feltéve, azok fognak válaszolni, akik hasonlóan éreznek az adott személy iránt. Lehet hogy rosszul tettem fel a kérdést, mert én sokkal inkább elemző jelleggel kérdezem ezt, mint érzlmi alapon. Alapvetően nekem semmi bajom nincs a Vastag Csabával, szóval nem ellene keresek indokokat, csak a női lélekben próbálom felfedezni azt, hogy mitől ilyen vonzó ez a férfi.


Pontosabban egy gusztustalan dolga volt a Csabának, az X faktor döntőjében is még azt mondta hogy nincs párja, ezzel garantáltan sok szavazatot nyerve, a műsor után pedig kiderült, hogy már régóta párja van :D Ezt kissé gusztustalan húzásnak tartottam. Hogy megérdemelte-e a győzelmet, azt én szakmailag nem tudom megítélni, a kedvencem nem ő volt az biztos, de az ötben mindenképp ott volt a helye.

2011. szept. 9. 09:51
 8/28 anonim ***** válasza:

Láttam egy műsort, amiben az "élet elíxírét" megtalálták, a csótányból vonják ki, hiszen csak itt vlt az ember előtt és aztán is itt lesz... Hát ez egy nagy hazugság, és a kommentor is elmondta: valószínűleg ezt a 80% elhitte most... Aki kicsit is gondolkodik: a csótány rövid életű, csak annyi a titka h sok az utódja és jól tud alkalmazkodni... Mindenben megtalálhatjuk a hatást-ráhatást.

Amit ált. neten-tv-ben hallunk, a többség elhiszi, ahhoz idomul, úgy fogja gondolni stb... Személy szerint nekem nem tetszik (21L) és keresem az összefüggéseket, mielőtt mint egy szemellenzős ló mindent elhinnék és hagynám hogy teljes mértékben befolyásolhassanak.

2011. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én már a tv2-n is "átszellemültem" :) Sőt, ott sokkal jobban, mert az rtl kicsit el "poposította", és így már kevésbé jött be. Nekem az jött be, hogy nagyon jó hangja van és jól is néz ki szerintem.
2011. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 IQnindzsa ***** válasza:

Életemben nem hallottam még erről az emberről... Bocs. Férfi voltam nem csaj. :)

Most komolyan... Ki ez és mit csinál?

2011. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!