Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erotikus chat modell munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus chat modell munka mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni magam erotikus chat modellként, a cég teljes diszkréciót ígér, és havi 350-450 ezer forintos fizetést. Ez mennyire hihető összeg és honnan tudok megbizonyosodni róla, hogy valóban kifizetnek majd? Nehéz munka egyébként?
2011. máj. 1. 10:30
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%

Én már nem egyszer csináltam két hét alatt annyit és egyetlen oldalon.Ja igen és férfi vagyok.

Csak én nem bóvli oldalakon dolgozom,hanem egy olyan oldalon ahol 3-4 szer annyi a percdíj mint a jól megszokott oldalakon.

2013. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%
Szuper vagy. De megsúgom alapból szinte mindenhol te magad állítod be a percdíjat :D. És csak megkérdezném, ha egyedül egy oldalon megcsináltál ennyit, szerinted ha lett volna melletted operátori segítség akkor még plusz 10 oldalon nem lett volna még nagyobb a kereseted? :D Amíg te műsoroztál volna pl. a fő oldaladnak, addig az operátor szervezte volna le neked a műsorokat sorjában a többi oldalon, plusz energia nélkül jött volna onnan is a pénz. Azért ez is elgondolkodtató ;) Lehet, hogy az a zseton 4x-5x is lenne, ha tehetséges modell vagy.
2013. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

Az ok,hogy én állítom be a percdíjat,ez mindenhol így van,csak bizonyos oldalaknál nem tudsz 4 dollár fölé menni...

én akár a 3x át is betudnám állítani a 4 dollárnak,de a meglévő törzstagjaimat nem akarom elveszíteni,ezért "csak" 9 usd nyomom:) Én voltam már stúdióban párként nővel,de mivel a felét elveszi a stúdió ezért én így jóval többet keresek,hiába lennék 10 oldalon...Ja igen és nem fogok stúdióban nyomni 6 órát,jó nekem itthon 2 óra...Bőven elég

2013. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
Ha valakit érdekel ez a munka akkor keressen priviben és minden költség nélkűl segítek és tájékoztatok.
2013. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én a fiúkat kérdezném arról,hogy mennyire bírható ez a munka,mennyit csináljátok és hány órában,mondjuk egy héten?

Ugye lányoknak azért annyira nem nehéz,ők akár eljátszhatják az orgazmust is,még csak fel sem kell izgulniuk hozzá,fiúknál azért egész más,és gondolom,azt nem várhatják el,hogy hosszú órákon keresztül merev szerszámmal masztizz,mert erre senki nem képes.

Köszi előre is a válaszokat:))

2013. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
A fiúkra elsősorban a melegek kíváncsiak, ezzel azért legyél tisztában!
2013. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Utolsó szerinted ez lényeges?:D

Nem tudod ki van a kamera másik oldalán,azt mond,amit akar:)

Aki eleve azon gondolkodik,hogy most éppen ki kukkolja őt,az ne is kezdjem bele ilyesmibe,mert ennek ez a lényege,amihez a névtelenség,személytelenség is hozzá tartozik.

2013. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül jegyeztem meg, segítő szándékkal tettem. Hogyne lenne lényeges, egy kicsit használd a fantáziádat. Egy srác mást fog kérni egy sráctól, mint egy lány. Pl. öltözz be nőnek, harisnyát vegyél fel, dugd fel magadnak a dildót, stb. stb.
2013. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ezeken az oldalakon van külön transzvesztita kategória,ha valaki olyat akar,akkor arra kattint...

A fiúkra többnyire melegek és nők kíváncsiak.

De amúgy,elvileg azt olvastam,hogy te döntöd el mit csinálsz,nem kötelezhetnek semmire,amikor regisztrálsz akkor meg kell adni,hogy miket vállalsz be,és ez alapján kattintanak rád.Ha valaki nem akar dildót feldugni magának,akkor az mást vállal be.

2013. okt. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Bár megjegyzem lánynak még mindig egyszerűbb beöltözni,mint mondjuk órákig maszturbálni:DD

És így több időt von el ez,pörögnek a percdíjak:D

Ez csak egy szerep,színjáték:)

Arra kíváncsi lennék,hogy mivel ütik el az időt,mármint a konkrét dolgokon kívül:)

Szívesen elbeszélgetnék egy tapasztalt modellel,milyen praktikái vannak:)

2013. okt. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!