Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hete volt terhesség megszakí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete volt terhesség megszakításom és már párszor szeretkeztem párommal, ebből lehetnek problémáim?

Figyelt kérdés

máj. 11.-én megyek kontrollra.

óvszert használunk, lassan csinálja, és 1x sem véreztem be. nem fáj, és nincs folyásom, nem érzek semmi változást, nedves nem szoktam annyira lenni mint régebben, de akkor fehérfolyásom is volt, ami a műtét után megszűnt.

antibiotikumot szedtem 5 napig reggel, este, gondolom az segített, hogy semmi fertőzést ne kapjak el, az orvos mondta, hogy jobb ha szedek.

szerintetek hiba volt szeretkeznünk többször is? kb 4x csináltuk eddig, 2x végig...


2011. máj. 1. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos, meddig nem szabad szeretkezni műtét után????
2011. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem mondott semmit. miért nem lehet szeretkezni?
2011. máj. 1. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam róla (első):


[link]

2011. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, nem tudtam, hogy van ilyen videó is, érdekes. kicsit megnyugodtam. ráadásul voltam orvosnál, mert (amikor még nem volt semmi érintkezés) nagyon fájt műtét után 3 nappal a hasam, megnézte, nem volt bent semmi, és utána kaptam gyógyszert, rendesen bevettem és teljesen elmúlt a fájással együtt a barnafolyás is, tehát egészséges vagyok (szerintem). de majd a doktorúr megmondja. szerinted szóljak neki, hogy szeretkeztünk? bár lehet felesleges, hogyha megnéz, és azt látja minden rendben, akkor nem kéne idegesíteni ezzel
2011. máj. 1. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 héttel a műtét után szeretkeztünk először a párommal, de így is iszonyatosan lecseszett az orvosom. Szülés, vetélés, művi abortusz után 6 hétig tilos nemi életet élni, fertőzésveszély miatt. Jobb lenne, ha kibírnád addig, attól az (egyszeri) szex után én is kibírtam.
2011. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát ha tényleg nem volt semmi panaszod a szeretkezés alatt, akkor én nem szólnék neki, mert ha megvizsgál úgyis látja ha baj van. Max ha rákérdez akkor elmondanám neki.

Mindenesetre tényleg óvatosan szeretkezzetek mert ilyenkor mikor "megbolygatnak" belülről, tényleg érzékenyebb vagy és nagyobb a fertőzés veszély is.

2011. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
vigyázunk, és amikor bedugta sokszor csak a makkját, féltünk eléggé, abba is hagytuk sokszor. köszönöm a hozzászólásokat. szerintem az antibiotikum segített
2011. máj. 1. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!