Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3hete volt Terhesség megszakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hete volt Terhesség megszakitásom (Abortusz) ma vettem egy terhességi tesztet kiváncsiságból, És 2 csikot mutatott mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a férjemmel azóta sokszor, Most félek elmenni orvoshoz mitfog mondani ilyen kevés idő eltelt és megint terhes vagyok megint abortuszlesz mert nem szeretném megtartani Védekeztünk gumival de látom hiába, az abortusz utáni vizsgálaton szerettem volna gyogyszert kiiratni mit tegyek? Lehetséges hogy ilyen kevés idö elteltével ismét abortusz?
2010. szept. 2. 19:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ami először eszembe jutott, hogy nem kellett volna megvárni a hetet...?

De amúgy mindegy is. A lényeg: valószínűleg NEM vagy terhes, pláne, ha gumival védekeztetek. A HCG, ami terhességed alatt termelődött, még nem ürült ki a szervezetedből, azért mutat pozit a teszt. Úh, nyugi :)

2010. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a 6 hetet, csak nem volt bekapcsolva a numlock-om :)
2010. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
75%

Őmm... az hogy gumival védekeztetek, azt mit foglal magába?

Mmint, csak úgy gumival védekezni nem elég!

Meg néztétek,h esetleg kiszakadt-e?

Vagy mikor a Férjed el ment, akkor abba hagytátok e, mert ezek mind számítanak!! nagyon várom a válaszod, előre is köszönöm!!

2010. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

szerintem csak annyi van, hogy még nem állt le a szervezeted a HCG hormon termelésével, hiszen nemrég volt abortuszod. Idö kell neki.

Tuti, hogy nem vagy megint terhes, ne aggódj:)

22/L 38 hetes

2010. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Elöszöris köszönöm a válaszokat,Ki szakadt a gumi kb 2-hete, és 4napja furcsa érzésem van, fáj a hasam sokat eszek, Mit tegyek mennyek dokihoz?mitfog szolni ha megint teherbe estem ijen hamar?
2010. szept. 2. 19:38
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Te az orvostól félsz,hogy mit fog szólni?Ha a doki nem vág pofákat és nem néz rád csúnyán,akkor te nyugodt szívvel mész abortuszra?

A korábbi abortuszod elött is gumival védekeztetek?Ha ennyire nem megy a használata,akkor talán át kellene állni másik fogamzásgátló módszerre!

Mit éreztél,milyen tüneteket,hogy végül megcsináltad a tesztet?

Az első 5 percben jött elő a két csík vagy jóval késöbb?

Igazuk van a többieknek,ez lehet a korábbi baba miatti HCG hormon,amit a teszt kimutatott.A hormon akkor is megvan a szervezetedben,ha már nincs baba,fokozatosan ürül a szervezetedből.

2010. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Kiszakadt a gumi és nem vettél be 72 órásat????????
2010. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Tudom. Nagyon rosszul érzem magam e-miatt. Lehetséges ujra abortusz ijen kevés idő eltelével?? 19L
2010. szept. 2. 19:42
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben a 3 hétben volt valamikor peteérésed,akkor lehetsz terhes.Az abortusztól nem leszel védett még hetekre,hónapokra.
2010. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

1. abortusz után 6 hétig nem lehet szexelni(mondjuk nekem gyomrom se lenne hozzá)

2. 2 hetes terhességet nem mutat ki a teszt.

3. a Hcg-szint miatt pozitív a teszted

4. miért van ennyi sötét ember, b.sszus????!!!szedjél már fogamzásgátlót, hogy ne kelljen több babát megölnöd!!!!

hihetetlen ez a butaság....

2010. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!