Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkednétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkednétek ebben a társaságban?

Figyelt kérdés

van 3 fiú és 3 lány velem együtt.

az egyik fiú: 16 éves, nagyon gyerekes, egy komoly szava nincs és állandóan viccelődik, meg hülyéskedik az egyik csajjal, aki ilyen nagyon nyávogós,nyomulós( k*vásan viselkedik) és csúnyákat is mondanak egymásra, meg a csaj nagyon menőzik a fiú előtt és tudni kell hogy ez a lány 13 éves és régebben tetszett neki a fiú, de mondjuk ő olyan, hogy mindegy neki csak fiú legyen, meg ütögetik egymást..stb Akkor a másik lány jár a másik fiúval, de köbö semmi látszatja nincs, és ez a lány röhög végig meg néha beszólogat a fiúknak. Nah és a 3. fiú meg kötekedik mindenkivel ő is 16 éves, és mindig kitalál valami kötekedést, főleg velem szeret kötekedni vagy ha úgy van kedve akkor verekedik a másik 2 fiúval ( vagyis inkább csak megveri őket). Én meg ehhez semmit nem tudok hozzáfűzni, általában vagy röhögök, vagy szólok valamit, de szinte majdnem végig csendben ülök, és azt hiszik szerintem h ilyen kis csendes vagyok, hogy nem szólok annyira, de mit lehet szólni? Mindenki kötekedik összevissza, nekem meg ez annyira nem jön be.. Meg ez a menőzés a fiúk előtt..-.- Szerintetek mit csináljak?


2011. máj. 1. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Menekülj
2011. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keressél másik társaságot.
2011. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem is értem miért vagy velük...-.-
2011. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Patrrak ***** válasza:

Hát ez akkor nem a te köröd. keres olyan embereket akikkel te is szívesen beszélgetsz nem meg csak figyeled a baromságokat. Egyáltalán minek vagy ott ha csak hallgatsz és nem csinálsz semmit???

Ja és igen "MENEKÜLJ"; Keress másokat!

2011. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 valaki a tömegből ***** válasza:
A legegyszerübb lenne ha othagynád őket. Nem is értem hogy miért maradtál eddig velük, a fiúk meg gyakran verekednek vicből énis szoktam a szobatársaimmal, de rendszerint végig röhögjük az egészet és nincs olyan hogy megver valaki valakit. Vagy ők komolyan verekednek? 17/f
2011. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ők mikor hogy, az a baj hogy az egyik erősebb mint a másik 2 ezért megveri őket, de van amikor ők is csak viccből. Az, hogy tavaly nyáron végig velük lógtam és jó fejek voltak, de most hogy ott van ez a két csaj.. Ilyen hülyék....
2011. máj. 1. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyél te a kemény, aki akkor szólal meg, ha úgy tartja kedve, vagy a helyzet. Ha a kötekedős piszkálni kezd komoly mozdulattal hárítsd el és mond hogy ne csinálja többször (persze a nem nyelvi jelek is szükségesek, tehát komoly fej és határozott mozdulat). Ha valami kérdésed van valakitől azt hangosan tedd fel és párbeszédbe csak akkor menj bele, ha elkezdenek kérdezgetni, de persze itt is maradni kell komolynak, tehát komoly válaszokat is tegyél fel. Te ne kérdezz vissza, max annyit hogy: és te?
2011. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval legyek végig komoly? Az úgy nem túl unalmas, és visszataszító? És ha pl mondanak egy poént azon se nevessek meg semmi?
2011. máj. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!