Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esélyem, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem, vagy tényleg naagyon nem érdeklem? Mit gondolhat?

Figyelt kérdés
Bejön a tesóm haverja, de nem tudom, h most mi van... Bejelöltem köz.site-on, visszajelölt. Írtam neki,amit úgy kezdtem hogy "Már az összes ismerősömet végigkérdeztem, és hát te maradtál..." meg megkértem h el tudna-e valamit magyarázni.Visszaírt, elmagyarázta ami kellett, azt csókolom. Kérdezgettem még, azokra válaszolt is, de nem kérdezett vissza, olyan közönbös volt és kész. Ma meg kimentem a fellépésükre(bátyámmal együtt kardforgató, vagy mi)ott meg néha rám nézett, úgy tényleg rám, de nem volt semmi olyan nagy szemezés, vagy bámulás, egyszerűen csak tudomásul vette, hogy létezem, bár amikor messze voltunk akkor láttam, h nagyon kapkodja a fejét ott ahol eltűntem a tömegben, bár akárki mást is kereshetett nemcsak a haverja béna hugát, de nem tudom...Életemben nem beszéltem még vele, csak annyit h kapja be, mert egyszer még régen a bnőmmel sétáltunk és utánunk "öööö"-ztek meg füttyögtek, de kb. ennyi. Én félek tőle,úgy alapból se vagyok kezdeményező fajta, meg már írtam is, nem sok sikerrel, de nem akarok beégni, se nagyon nyomulni. Meg van egy csomó kis helyes-bájos kiscsajszi ismerőse akinek dob egy csókot és máris az övé,és nem tudom, hogy jönnék én a képbe, a NEM mikroszkópikus elvárásaimmal... Am is, mikor ráírtam, én se tűntem valami kedvesnek gondolom, szerintetek? de ha bejönnék neki, sztem rögtön rámhajtott volna, mert nem az a visszahúzódó típus, ha már utánam tud füttyögni -.- nincs valami tippetek, hogy akkor most ő mit gondolhat, és én mit csinálhatnék?
2011. máj. 1. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megpròbàlsz te kezdeményezni, beszélgetni kérdezni, hogy mit gondol rólad és szarul sül el akkor mivan? összedől a világ? Meg a batyadon kivul ki ismeri az ismeroseid kozul? gondolom senki. Ha ilyen kis tesze tosza maradsz sose lesz normalis parod.
2011. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is magamra húzhatnám egy kis különbséggel persze, de nálam is hasonló volt a helyzet, aztán én már írtam neki, hogy aggódom, hiányolom stb stb, hozzáértem elhúzódott, leállitott, szóval legalább én megpróbáltam, azóta kedves ugyan úgy, meg mosolyog, rámnéz, de hát azért van a szeme, próbáld meg, ha nagyon távolságtartó lesz, meg hagyd a búsba, és lépjt tovább.

20/L

2011. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ráírtam... hát nem küldött el, csak annyit mondott, hogy most perpill nincs ideje a suli miatt, mondjuk én nem is talizásra gondoltam hanem levelezésre, és most a levelezünkre várom a válszt xD ezz nagyon hülye kifogásnak tűnik? mármint ha véglegesen le akart volna pattintani akk valami hatásosabbat találki; van barátnőm, nem tartom jó ötletnek és társai, mert azzal h MOST nincs ideje azzal nagyon nem koptat le... most túl naiv vagyok, vagy mi xD?
2011. máj. 4. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nálam is az volt, hogy msn-re nem akart felvenni, persze adott más alternatívát, de akkor is lekoptatott vhol. Aztán nem ért rá a talira, de utána nem hívott el sehová, azért ez számomra már elég nyilvánvaló visszautasítás, meg aztán az, hogy elhúzódott tőlem, szóval inkább hagyom, nem akarok én neki rosszat, a világért sem, nehogy megutáljon mág a nagy rajongásomért...

20:04-es voltam.:)

2011. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*még, bocsi elírtam:P
2011. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezt nem hiszem el... megkérdezem levelezünk-e erre visszaír, hogy melyik zenesuliba járok, visszaírom neki, h hova megkérdem ő zenesulis-e, erre "nem".. ez a nagy válasz?! pedig pont megörültem h kérdezett vmit..-.- most őszintén nem érdeklem, ugye?
2011. máj. 5. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!