Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és 192 centi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és 192 centi, ezzel bejönnék a csajok többségének?

Figyelt kérdés

Mármint azzal, hogy magas vagyok. Tudom, hogy ez csak egy a sok dolog közül, de úgy tudom, hogy sok lánynak tetszenek az ilyen magas fiúk, igaz? Egyébként én már abbahagytam a növést, vagy még esetleg nőhetek?

Csak mert zavarba jövök néha, mikor már az osztálytárs lányok, a tanárnők, barátok vagy ismerősök és szinte minden lány is mondja, hogy jajj de magas vagyok.


2009. márc. 8. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mi van ha bejön a többségnek de pont annak az egynek nem aki neked bejön?
2009. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőhetsz még. Én 18 éves koromig 165 körül stagnáltam, aztán megnyúltam 1 év alatt több, mint 10 centit. Lehet, hogy nálad korábban jelentkezik ez a nyúlás :) Szerintem sok lánynak bejön a magasság, nyugi ;)
2009. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég volt egy pont ilyen kérdés....

Igen bejön a nagy többségnek, de persze csak ha ehhez még normálisan is nézel ki, meg valami értelem is szorult beléd.

2009. márc. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Senki sem jóképű attól hogy magas... Ez egy olyan tévhit mint hogy az olasz manusok jóképűek.. Egy frászt, egytől egyig csúnyák. Ha jóképű vagy nem kell hogy magas legyél, ha viszont nem vagy jóképű de magas, akkor miért tetszenél.
2009. márc. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Úristennn ♥♥

Én kifekszek a magas pasiktól. Nehogy azt hidd, hogy hátrány lehet, hogy ennyi vagy. Barátom 193 centi, és imádom érte (: Egy pasi legyen magas, és szó szerint fel lehessen nézni rá :P

Sok szerencsét, biztos találsz magadnak barátnőt (;

2009. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért fontos, hogy sportoljál, mert ilyen magasságnál a gerinc elgörbülhet. Még nőhetsz, de reméljük már nem sokat. Persze, a lányok hamarabb felfigyelnek egy magasabb srácra. Az én párom 2 méter magas, de nem zavar, pedig 30 centivel alacsonyabb vagyok nála. :)
2009. márc. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
L/17 Én 180 centi vagyok, ezért szeretem, hogy a párom 197-200 centi körül van. jó azt érezni(még ilyen magason is), hogy én vagyok a pici törékeny nő, ő meg a védelmező FÉRFI!:)
2009. márc. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A 192 cm jó, de csak akkor, ha nem 50-60 kg társul hozzá!! Min. 80 kg kell ahhoz, hogy ne úgy nézz ki, mint egy pálcikaember!!!
2009. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Még simán nőhetsz!

Hogy bejönnek - e a lányoknak a magas pasik, ez attól is függ, hogy a csaj milyen magas, mert az átlag magasság lányoknál 165 cm, a max. meg 185, de ez már túl magas

( az ezen felüli meg szerintem már a nőiesség rovására megy vhol - pl. iszonyat nagy a lába egy 190cm - es nőnek és nagyok a tenyerei, szélesek a vállai - kivétel persze van, de erősíti...).

Lehet, hogy bejössz a nagytöbbségnek, de a gyakorlatban valahol mindenki a saját magasságához passzoló partnert választ.

2009. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a magas pasikat,nagyon jó hangzik ez a 192cm.Szerintem egyáltalán nincs baj a magasságoddal,sőt.
2009. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!