Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mar nem is erdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mar nem is erdeklem? Hogy kelthetnem fel megint az erdeklodeset?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete enekprobakon tobbszor is azt vettem eszre, hogy nez az egyik srac. Aztan az egyik buli alkalmaval kozeledett is felem, de en tul soknak talaltam azt, hogy o fogdos engem, mikor alig ismerem; ezert eltoltam magamtol. Ma azt gondoltam, hogy a templomba vegig engem fog nezni, erre nem lattam, hogy nezett volna (mondjuk en se bamultam ot, csak ahogy az egyik baratnommel beszeltem pont lattam, hogy hol ul, meg mit csinal)
2011. máj. 1. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megsértődött, mert nem engedte neki hogy tapizzon.
2011. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!