Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy nagyon szép és aranyos lánnyal. Sajnos több száz kilométerre lakunk egymástól. Hogyan lehetne megoldani a találkozást?

Figyelt kérdés
:S
2011. máj. 1. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Távolsági busszal/vonattal :)
2011. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
chatsex
2011. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem távkapcsolatba csak úgy érdemes belevágni, hogy ha hetente minden hétvégén egymásnál alszotok. egyszer te mész, egyszer ő jön és akkor péntek délután lemész, szombat este hazajössz.


egyik o.társam is volt táv'kapcsolata', kb. 4 hónapig járt a sráccal, és 5x találkoztak.. vicc.. (persze nem aludtak együtt 1x se)

2011. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ugyan hogy, találd fel a teleport gépet.
2011. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem járni akarunk, csak a közeljövőben egyszer találkozni, mint barátok. :)

talán az első lenne a megoldás. :)

2011. máj. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!