Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez a test bejön nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez a test bejön nektek?

Figyelt kérdés

ha nem, akkor írjátok már le mi nem tetszik benne, mert kb. nekem is ilyen felső testem van, csak nem ekkora a mellem, és a csukjám( ott a nyaknál). Válaszotokat előre is köszi!


[link]


18/f


2011. máj. 1. 20:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez te vagy csöcsös?
2011. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ez undorító! Mint valami szörny...
2011. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
elég szörnyű..
2011. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

A pasi amúgy helyes, de ez...Ott a válla felett miért ilyen erős? És olyan mintha mellei lennének:DD

Nekem fura ez a test.

2011. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Úúú bocsi, nekem nagyon nem jönnek be az ilyen típusú pasik....többet törődik a testével, mint velem...uuu nemnemnem...meg nekem kell pici husi, hogy jó legyen ráfeküdni...egy ilyen izomtömegre nem lehet olyan kényelmes rádölni..
2011. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ójaj!Szerintem odütnék pukkanna!:D
2011. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
DE én elmondtam, hogy csak hasonló, közel sincs ekkora nagy mellem, és csukjám!
2011. máj. 1. 20:51
 8/23 anonim ***** válasza:

fuj de gusztustalann, hozzá nem érnék egy ilyen emberhez

17/L

2011. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Juj ez nagyon durva egyáltalán nem tetszik.Nem tudom mekkora neked a mellizmod meg a csukjád,de a videón szereplő srác teste számomra visszataszító.
2011. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok, ha nincs ekkora melled az még oké, de aza bődületes nagy hátizom nagyon nem jön be nekem, szerintem ronda.

Nagyon nem szeretem a túlgyúrt pasikat.

2011. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!