Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen test bejön nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen test bejön nektek lányok? (18f)

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 17. 03:56
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
92%
Lényegében tök mindegy, hogy milyen a test...az arc a döntő.
2011. júl. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:

köszi, bár a szöveg értelmezésével vannak gondok.

Nem azt kérdeztem, hogy jó pasi vagyok-e, csak annyit, hogy bejön-e az ilyen test.

2011. júl. 17. 04:06
 3/55 anonim ***** válasza:
19%
girhes vagy, izmaid alig látszanak, tiszta csupasz vagy, mint egy csiga...szóval nem, nem jön be
2011. júl. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

fiúk válaszára nem vagyok kíváncsi.:)

süt a rosszindulat belőled.

2011. júl. 17. 04:22
 5/55 anonim ***** válasza:
43%
nem fiú vagyok, csak egy jó ízléssel megáldott nő...sportolj kicsit intenzívebben, hízz 8-10 kg izmot magadra ;)
2011. júl. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

Érdekes egy felfogásod van.

Mellesleg boxoló vagyok, szóval elég intenzíven sportolok, heti 3 küzdelmi, és 3 erőnléti/konditermi edzéssel.

És 182cm-hez 88 kiló, szóval azért mondom, hogy süt belőled a rosszindulat, vagy a keserűség, mert jó, azt mondod, hogy nem tetszik és mondasz egy érthető okot, ami valós. De azt mondani, hogy girhes..... Hát eléggé meglepő.

2011. júl. 17. 04:29
 7/55 A kérdező kommentje:
ja és félreértés ne essék, nem úgy vagyok vele, hogy megkérdezem, de a negatív kritikát nem fogadom el. De ami sok a rosszindulatból, az sok, sorry
2011. júl. 17. 04:30
 8/55 anonim ***** válasza:
47%
semmi rosszindulat nincs benne...szerintem, girhes vagy és kész, ez a véleményem, ennyi...csak azt nem értem, ha nem tetszik mások véleménye, csak mert a tieddel nem egyezik meg, akkor minek kérdezni itt? pláne, miért vagy felháborodva, ha kijelentem, hogy nem, nem jössz be?...
2011. júl. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem jön be
2011. júl. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

ma 04:33

Nem, nem azt mondtad, hogy nem jön be, hanem előtte sértegettél. És ez itt a nagy különbség.

Pl utolsó leírta, hogy nem jön be, elfogadom, ennyi. De ha elolvastad volna az előző kommentemet, kifejtettem, hogy nem arról van szó, hogy ami nem egyezik az én véleményemmel, azt nem fogadom el...

2011. júl. 17. 04:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!