Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyálas ha egy fiú szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Nyálas ha egy fiú szeret rajzolni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és rajz suliba járok. Sokat gondolkodtam hogy az emberek nem néznek nyálgépnek azért mert ezt szeretem csinálni? Egyépként tényleg nem vagyok érzelgős. Ha találkoznál velem az utcán biztosan nem néznéd ki belőlem hogy ezt tanulom.
2011. máj. 1. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Bár elég kevés fiút látni rajzolni(nem tudom, miért)...én, személy szerint, örülnék, ha tudnék szépen rajzolni, de helyette nem tudok sehogy.


17/F

2011. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem!!!

én 16 leszek, sajnos nem jelentkezhette rajz suliba, de több versenyt is megnyertem már ebban a kategóriában, de ha szembe jönél velem az utcán belőlem sem néznéd ki, mert nem vagyok az a törékeny érzelgős lány, még kinézetre sem :)

2011. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vonzó, ha egy srácban vannak művészi hajlamok.


20/N

2011. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Inkább egy nagy idióta vagy már ne is haragudj. Már miért lenne a rajzolás nyálas? tejóég. Az összes híres festő, szobrász egy nyálgép volt? Ezen még gondolkoznod kéne szerintem.


Én személy szerint bírom, ha egy férfi tud rajzolni vagy van legalább egy kis tehetsége hozzá.

2011. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Dehogy!!! A rajz menő...bárcsak én is tudnék rajzolni!!! Ne rejtegesd, légy rá büszke!!! Mert ezt szereted csinálni, és olyan barátnőd lesz úgyis aki ezt elfogadja, a szüleid tuti büszkék rád, a barátaidat gondolom hidegen hagyja h rajzolsz-e...ennyi
2011. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

második vagyok.

mutatsz valamit amit rajzoltál? :)

2011. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
21:17 és van á mód hogy megnézzem a rajzaid? Nekem van pár fenn facebook-on Zsomolya Szabolcs ha szeretnéd megkukkolhatod.
2011. máj. 1. 21:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Úristen,hogy lehet ezt így elkönyvelni?Én is rajzsuliba járok és van elég sok "jópasi".Amúgy meg mért lenne nyálas dolog?Nézd meg évszázadok óta a legnagyobb festők/grafikusok/szobrászok férfiak voltak -oké,hogy akkor a nőknek más jogaik voltak meg minden-de akkor sem tartotta őket senki nyálasnak,sőt inkább felnéztek rájuk.Komolyan én nem értem a mostanában az emberek felfogását és ezt a "megfelelni vágyást".
2011. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Funktasztikus ***** válasza:
Dehogy vagy-.-....sőt még elönyödre is válhat ha egy csaj tetszik mit tom én lerajzolod....töllem is kérték már a csajok még ha barátok is szval nem az...használd ki a tehetséged
2011. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Bejelölhetlek Facebook-on, hogy megnézzem a rajzaid? Kíváncsi lettem! Én is szeretek rajzolni, de sajnos a rajzsuliig nem jutottam el. Van nekem is pár rajzom fent Face-n.
2011. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!