Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, pozitív vagy negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Lányok, pozitív vagy negatív ha egy fiú jól tud rajzolni, festeni?

Figyelt kérdés
Képzőművészeti iskolába járok, sok lány haverom van, nem vagyok szégyenlős sem, jól el tudok beszélgeni bárkivel...humorérzékem is van, de kapcsolatom még nem volt, lehet hogy ez miatt? 17/f
2011. szept. 17. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
se pozitív, se negatív.. lényegében mind1
2011. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
meg hülye vagy . . . mért lenne negatív? Azért mert tehetségesebb vagy mint az átlag? Ezzel az erővel nekem is azért nem volt még kapcsolatom mert szeretek festeni és rajzolni (és ezt viccen kívül mondom). Szerintem még egy kis önbizalmat gyűjts, tarts kiállítást és akkor helyre rázódsz lelkileg ;) Nálam pozitív ha egy fiú kreatív :)
2011. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyi gyökeret,te jó isten..
2011. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, tehát akkor valami másban keresendő a hiba.
2011. szept. 17. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretek, festeni,rajzolni..jó lenne ha találnák egy olyan fiút aki tud művészkedni!

Miért lenne negatív?

2011. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha egy fiú jó a művészetekben. Votl egy nagyon kedves ismerősöm aki csodálatosan rajzolt. Többször lerajzolt engem meg magát együtt... Még mindig megvannak ezek a rajzok nagyon szép emlékek.
2011. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nemár, ez tök jó:) Én nagyon szeretek rajzolni, szóval nekem mindenképp pozitív, de szerintem senkinél nincs olyan, hogy direktbe negatív, max nem érdekli. Nem hiszem, hogy ezért nem volt még kapcsolatod, talán nincs elég önbizalmad, vagy ilyesmi.
2011. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy tehetséges vagy az ilyen dolgokban! Szerintem abszolút pozitív dolog! Különben pedig nagyon jól lehet vele csajozni, csak ki kell tapasztalnod a dolgokat.
2011. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó a válaszodban lehet valami, lehet hogy azért van ez mert tapasztalatlan vagyok, jobban kellene ismernem a lányokat, eddig amúgy is inkább barátkoztam.
2011. szept. 17. 21:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátkozás sem rossz, mert jó ha vannak lány barátaid, mert tudnak segíteni és jó tanácsokat adni randizást illetően, hogy hívd el a lányt, hogy viselkedj, stb.

Rajzzal ismerkedésről jutott eszembe az agymenők című sorozat egyik része:

A srác, egy boltban dolgozik, és eléggé félénk. Bejön a lány válogat, nézelődik, közben a srác lerajzolja. Odamegy fizetni, és észreveszi a rajzot, és megkérdi:

- Ez én vagyok?

- Ez attól függ, hogy tetszik-e?

- Igen nagyon tetszik, tehetséges vagy.

- Ez esetben igen te vagy a képen :)


És innen már el lehet indítani egy társalgást a való életben is, ha a lány is érdeklődő. A művészetek, és a művészek pedig jónéhány csaj számára úgy hatnak mint a vágyfokozók.

Szóval csak ügyesen! Próbálkozz, kérj tanácsot, ne szomorodj el ha valami nem jön össze, vagy nem úgy jön össze ahogy tervezted, hanem gondold át és tanulj belőle. Ez így működik. Sok sikert!

2011. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!