Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » McDonald's-ban dolgozó csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

McDonald's-ban dolgozó csajok jók az ágyban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 03:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Idióta
2011. máj. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Tyler913 ***** válasza:
Mi a turot keres ez a Fogyokurak-topicban? Nem humorba akartad irni veletlenul?:)
2011. máj. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
olvastam ma gyakorikérdésekes fail posztokat, gondoltam kérdezek egyet én is. egyébként egy szinte pont ilyen kérdés első válasza szintén z volt hogy idióta
2011. máj. 2. 05:23
 4/25 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy ? Minden csaj jó az ágyban, ez evidencia :) Ha harcrakész a férfi egyáltalán
2011. máj. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Kedves Liza! Őszintén remélem hogy soha többet nem olvasom a te orbitális baromságaidat!!!!! Marhára nem minden nő jó az ágyban, mint ahogy nem minden férfi sem. Köszönöm a választ:)
2011. máj. 2. 07:12
 6/25 A kérdező kommentje:
Ja és nem mellesleg kikérem magamnak ezt a sértegetést. Mi ez hogy: Te hülye vagy? Egy vad idegen embert egy ilyen ártalmatlan kérdés miatt így megsérteni.... kérem szépen ez felháborító!
2011. máj. 2. 07:14
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Kedves kérdező, nem kell fórumra járni :) Addig is mindenki javára megosztom tapasztalataimat. Nekem még nem volt bajom csajjal az ágyban:D
2011. máj. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Felháborító a McDonaldsos csajokat diszkriminálni ! Miért lennének rosszabbak mint mi, a többiek ?
2011. máj. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ez nem diszkrimináció. Elismétlem a kérdést: McDonald's-ban dolgozó csajok jók az ágyban? Nos ezzel a kérdéssel én kérdeztem, és nem azt jelentettem ki, hogy a mc donald's ban dolgozó lányok máshogy teljesítenek az ágyban.
2011. máj. 2. 07:17
 10/25 A kérdező kommentje:
ergo nem diszkrimináltam senkit (ha nem lenne világos:D)
2011. máj. 2. 07:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!