Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » McDonald's-ban dolgozó csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

McDonald's-ban dolgozó csajok jók az ágyban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 03:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

" hogy a mc donald's ban dolgozó lányok máshogy teljesítenek az ágyban."


Pedig azt jelenti. Nem erősséged a matek. Azt kellett volna kérdezni hogy :


A csajok jók az ágyban, már ha harcraképes vagyok ?


:xD A válasz kedves kérdező hogy IGEN, sőt a mekis csajok is !

2011. máj. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
elfelejtetted azt odaírni az idézésbe hogy "nem azt jelentettem ki" és ha csak egy részét idézed annak amit írtam akkor szinte kézenfekvő hogy egyáltalán nem azt fogja jelenteni, amit valójában írtam. Szerintem abba kéne hagynod a veszekedést mert rendkívül furcsán csinálod.
2011. máj. 2. 07:27
 13/25 anonim ***** válasza:

Háát ti nagyon unatkoztok!!!!!!

Hogy jön össze a kettö???

A válasz IGEN!!!

2011. máj. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá:D:D Imádlak!!!!! komoylan mondom imádlak!!!! Te vagy életem eddigi legjobb válaszadója!!!! egyszerű, mégis pont elég, és egy korrekt választ adtál! Igazán köszönöm
2011. máj. 2. 07:33
 15/25 anonim ***** válasza:

azt hogy a mekisekre kérdezed egy diszkriminatív kategóriába teszed bele őket, pedig nem érdemlik meg, míg én tanulok ők csinálják a mekiket hogy tömhesd a pocidat :P


Hidd el ép elméjű ember nem gondolkodik ilyesminn :D Menj el pszichiáterhez, higgyj nekem !

2011. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hát ez hihetetlen.... eldöntöttem hogy nem válaszolok neked amint elkezdtem olvasni a válaszod. De amikor azt mondtad h menjek el pszihiáterhez stb higyjek neked, akkor már nem bírtam ki hogy ne válaszoljak. Már leírtam hogy ezt a kérdést miért írtam ki. Olvasd el mielött megvádolsz olyasmikkel hogy szellemi problémáim vannak.
2011. máj. 2. 07:39
 17/25 A kérdező kommentje:
"Hidd el ép elméjű ember nem gondolkodik ilyesminn :D" és még én vagyok diszkriminatív.... (bár igaz amit mondassz de akkor is)
2011. máj. 2. 07:40
 18/25 anonim ***** válasza:
11%

"(bár igaz amit mondassz de akkor is)"


Ha már magaddal is vitatkozol, nincs sok időd. A skizofrénia lassan elburjánzik benned. Sipircc a dokihoz és hagyd a mekis csajokat, nem neked valók :D

2011. máj. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem értem:( Egy meskis csaj mitől lenne más az ágyban, mint egy fagyi árus?

Esetleg ha buksz a sült krumpli szagra és nem mos hajat?

2011. máj. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Olvasd el mielött megvádolsz olyasmikkel hogy szellemi problémáim vannak.(bár igaz amit mondassz de akkor is)"


Értelmes kérdésre kontrázol értelmes válasszal :P Ász vagy :lol


A McDonaldos csajoknál is van egy szint. Lököttekre nem buknak, de összejöhetsz egy skizofetisiszta ápolónővel :D

2011. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!