Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen "fogyatéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek ilyen "fogyatékos" pasik?

Figyelt kérdés

Van egy régi ismerősöm, aki mindig rám ír facebook-on, amikor belejelntkezek. Sokáig nem válaszoltam neki, de egyszer visszaírtam már szerencsétlennek, azóta is mindennap több alkalommal is ír, de azóta nem válaszolok...

Egyáltalán nincs kedvem vele beszélgetni, nincs is közös pont, amikről tudnánk.

Szerintetek ennyire nem egyértelmű neki, hogy NEM AKAROK vele beszélgetni, vagy ennyire nyomulós, vagy ennyire fogyatékos??! Hogy nem veszi észre magát az ilyen ember, hogy nem kívánatos a társasága?


2011. máj. 2. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerelmes beléd, mint a galamb, turbékol utánad.
2011. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

hibáztasd csak h nem gondolatolvasó :)

egyszerűen egyértelműen mond meg neki mi a szitu és pont.

17/f

2011. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

tetszel neki, bejösz neki, és amolyan kezdő szerelem!


EGYÉRTELMŰ VÁLASZT ADJ NEKI!


Légy őszinte és egyenes! Mond meg neki h nem lehet köztetek semmi!

2011. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond,hogy te is tipikus hülye lány vagy.

Olyan nehéz lenne neki írni,hogy bocs de nem szeretek veled beszélgetni?

Egyébként meg lehet tiltani facebook-on az embert.

2011. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Hogy beszélsz róla? Szánalmas egy nő személy lehetsz komolyan mondom-.-"

Sajnálom szegényt, hogy képes veled beszélgetni. Hidd el drágaság veled több baj van, mint vele az tuti:) Csak nevetni tudok rajtad:)

2011. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Én pedig veled vagyok! Ha ennyitől nem esik le neki, akkor megérdemli! Nem bírom az ilyen fazonokat, képzeld mit csinálna, ha szakítani akarnál vele. Szánalmas.

30/F

2011. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
De az hűséges nem úgy mint teXD Nem kell a mese jól ismerem a helyzetet:)
2011. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Na jól megkaptam... Ő olyan ember, aki nagyon-nagyon távoli ismerősnek jó, de csak egy szia erejéig, viszont nem tett semmi olyat, hogy bunkó módon elutasítsam. Olyan buta helyzet ez, mert nem értem mi ez a nyomulás....
2011. máj. 2. 20:16
 9/23 anonim ***** válasza:
Nehéz neki egy esélyt adni? Vagy miben nem felel meg? Külső?
2011. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nehéz szitu, de én azt hiszem megpróbálnám tisztázni a helyedben. Sajna azt is hiheti, hogy az aktuális divat szerint játszod a "megkaphatatlant"... és azt hiszi, csak bizonyítania kell a kitartását.


Írj valami ilyesmit: "Bocs, hogy csak most válaszolok, de a barátommal voltunk bulizni. Nemrég ismertem meg, annyira szeretem."


Ezzel 1, Le is ráztad 2, Bunkó sem voltál

2011. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!