Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14/F Nagyon könnyen feláll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/F Nagyon könnyen feláll a f_arkam. Ezt hogyan tudom megakadályozni? (lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.

Sajnos amikor valami "rosszra" gondolok már akkor feláll a _f a r k a m. De néha még csak akkor is, ha suliba menet a busz kicsit rázkódik az úton. Miért van ez hogy ijen könnyen feláll? Mit tehetek ellene?

Amikor a sulipadban ülök, nagyon gáz hogy táblához hívnak, nekem meg áll...


2011. máj. 2. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2011. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én ezért szeretem a farmert, mert abban nem látszik. a farmer nem engedi annyira. Amúgy a te korodba nekem is rendesen fel fel állt mg órán is.


Önkielégítés a megoldás.

2011. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik magától, egyébként meg ez normális ilyen korban. De ha zavar köss rá csomót vagy vágd le, pedomaci 79. komolyra fordítva a szót nygui, egy két év és emlúlik:)
2011. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi vettem észre.... csak ebben az "igazán" keresett válasz számomra nemvolt benne. Sajnos.
2011. máj. 2. 21:10
 5/14 A kérdező kommentje:
Oké remélem :)
2011. máj. 2. 21:11
 6/14 A kérdező kommentje:
De különben engem nem zavar... csak valahogy mások szemében, am mintha ciki lenne. nem is tudom.
2011. máj. 2. 21:12
 7/14 anonim ***** válasza:
ma este hányszor akarod még megkérdezni?
2011. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2011. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sehányszor.

Köszönöm azoknak akik válaszoltak.

Azthiszem mindent megtudtam amit szerettem volna.

Köszi.

2011. máj. 2. 21:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne boxert hordj, hanem fecskét, és akkor nem látszik. Ez amúgy normális, szokj hozzá még jó pár évig így lesz.
2011. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!