Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés

"A nőt mindig értékelni és szeretni kell, mert erre vágynak végső soron a szívük és a lelkük egész lényében. Ez a legfontosabb talán számukra, de ha ezt úgy érzik hogy nem kapják meg, akkor bizony hajlamosak arra,hogy inkább érzéketlen és erkölcstelen prostituáltak legyenek és akkor eltűnik az a valami, ami a legfontosabb kéne legyen az életükben."

Egyik kategóriába sem illet, és ezt a témát sokan olvassák ezért írtam ide. Kíváncsi lennék a ti véleményetekre az idézettel kapcsolatban.

Előre is köszönöm! :)


2011. máj. 3. 00:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
10%
Szerintemmeg manapság a nőket se nagyon értékelni se nagyon tisztelni nem lehet(nem mindet). a mostani 16 felettiek meg a huszonegy-két éveseket se nagyon lehet tisztelni.Legalábbis nekem ez a véleményem.
2011. máj. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hány éves vag? :)
2011. máj. 3. 00:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagy igazság. Hol olvastad? De maradjunk annyiba hogy nem mindenkire igaz, vannak elkóborolt egyedi példányok.
2011. máj. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olvasgattam az Egy gésa emlékiratai című filmről, és egy hozzászólásban bukkantam rá, egy férfi írta. Nekem nagyon megtetszett, szerintem is nagyon igaz, és mint mindenhol természetesen ebben is vannak kivételek! :)
2011. máj. 3. 01:14
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

1.

Más a játszadozás, amikor egy csajjal szemtelenkedsz, viccesen bunkózol és más amikor egy tapló vagy! A csajok is megcsinálják ugyanezt. Ez játék. Minden nőt tisztelni kell és minden nőt meg-Kell becsülni!!! Ők képesek arra amire mi sokan nem, egyedül felnevelni akár 4 gyereket. És nem kérnek érte sokat! Persze nekik is van álmuk. Pénz,autó,ékszer,ruha stb... De Neked nincs ilyen álmod?!

K.rva,r.banc,sz.jha lehet hangoztatni hogy milyenek a nők, de te otthon vered a f@rk@dat! Ahhoz kell egy csaj akivel elmész d.gni. Nem tudom hogy érted-e? A szexhez két fél kell te szép fiú.

Ők felfogják adni az álmukat, azért hogy majd a kölykeidet felnevelje az egyikük. Vannak hűs-vér nők akik élnek,éreznek és vannak guminők. Neked a gumi nő jutott szép fiú. És lehet hogy nem sakk mesterek, de a gyerek első szavaiba az Anya ott van. Mert sok szeretetet akarnak, de sokkal többet adnak vissza.


Több ilyen nem lesz megígérem!!!!

2011. máj. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled, lehet csak elfogultság, mert nő vagyok, de akkor is szépen beszélsz! :) Persze ez fordítva is igaz...szerintem! :)
2011. máj. 3. 01:33
 7/12 anonim ***** válasza:

spyd erre tripla kezet is adnék ha lehetne.


Nekem erről az jutott eszembe, hogy egyik ismerősöm közölte, hogy ő biza nem fogja megtartani a nőnapot. Mert minek? Anyáknapja is, nőnap is...mi lesz a férfiakkal?

Ez tök megrázott.

2011. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ha egy nő sokat csalódik az életében, akkor elk*rvul.
2011. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szépfiú olyan mint a nőknél a k.rva! Engem is szépfiúnak néztek a baleseti sebészet előtt:D Nagyon durva volt! 45 éves nő lehetett:(
2011. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
spyd hallod 1. vagyok... nagyon nagy marhaságokat írtál tesó... úristen....
2011. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!