Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt szerettem volna kérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szerettem volna kérdezni (főként lányoktól), hogy az minek a jele ha megyek az utcán, vagy beszélgetek egy lánnyal és a lány rámnéz és oldalra fésüli kezével a haját? Nagyon sokszor volt ez már, de nem tudom ezt értelmezni.

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Sima pótcselekvés, mint amikor egy helyben lépkedsz,vagy összekulcsolod a két kezed. Nincs különösebb jelentősége.
2011. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Smartguy86 ***** válasza:
80%

Semmi. Hosszú a haja, és amikor rád néz, odébb libben, azt meg kell igazítania.


De miért ilyen jelekre vársz? Kérdezz rá arra, amit akarsz! Ha csókot akarsz, ne habozz. Ha randira akarod elhívni, akkor meg főleg ne húzd az időt!

2011. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igaz. Az a gond, hogy a lányok nem adnak sohasem alapvető jeleket, hogy akarnak-e valamit. Néha, néha mosolyognak rád, aztán odamész és sokszor lepattintanak, na az ilyenekkel szerintem fejben nagy baj van. Na de mégis milyen lehet az a nagy jel, amire léphetsz? Nm fog megcsókolni az tuti, az lenne az igazi jel.
2011. okt. 1. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha sokáig a szemedbe néz (= szemeztek), az egy jel. Meg a mosolygás is, normális esetben. Ez a hajigazgatós vagy zavar jele, vagy tényleg csak sima megigazítás.
2011. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Smartguy86 ***** válasza:
93%

Épp ezt mondom: ne várj a jelekre. Menj elébe! Bűvöld el, tudd, hogy mit tehetsz meg és mit nem. Te vagy a férfi, a te dolgod az ostrom, ő meg védekezik, ha akar :)


Olyan lánnyal meg ne sétafikálj, aki már arra is szarik, hogy mit mondasz neki. 1-2 randi, és már tudnod kell, hogy mi a helyzet. Utána minden egyéb csak fölösleges szarrágás, és úgyse lesz belőle semmi.

2011. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt néztem.


"Haj hátravetése vagy érintése: hiúság, tollászkodás, szexuális felhívás. Homlokba hulló haj hátrasöprése: szexuális felhívás vagy idegesség."


Szóval vagy szexuális kisugárzását próbálja felelrősíteni, kimutatni, vagy pedig ideges. A válasz a nőkben marad, mert mindegyiknél úgyis mást-mást jelent.

2011. okt. 1. 22:32
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:
Ennek azért ne adj túl nagy bizalmat. Teljesen helyzetfüggő, hogyha jelent is valamit. De kétlem, hogy valaki direkt meg akarná játszani ezeket a jeleket. Legtöbbször úgyis akaraton kívüli dolog.
2011. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mus musculus ***** válasza:
Nálam annak, hogy idegesítenek a szemembe lógó tincsek.
2012. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
tetves
2012. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én lány vagyok és nekem is néha szokott lenni ilyen, hogy oldalra fésülöm a hajam. Én akkor csinálom ha egy fiú néz, aki esetleg tetszik. De lehet hogy más lányoknál nem ezt jelenti. Viszont elég gyakori hogy ilyenkor csinálják ezt a lányok, szóval ezt jó jelnek is tekintheted. :)
2013. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!