Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis, hogy tehetném magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis, hogy tehetném magam túl rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok..Hogy is kezdjem...No..ez a szitu kb fél éve volt és azóta se tudom magam túltenni rajta! Áthívtam egyik legjobb barátnőmet, beszélgetni egy este. Kivoltam borulva, akkor szakítottam barátnőmmel. Áthívtam meg minden, készültem pezsgővel, gyertya meg minden. Imádom őt a mai napig. De mikor megérkezett akkor láttam, hogy hozta a barátnőjét is. Akit szintén szeretek. Teltek múltak az órák, elfogyott 3 üveg pezsgő. Én meg berugtam...:( Elkezdett forrósodni a hangulat eléggé...kimentem wc-re és mikor bementem a szbámba, olyan látvány várt amiről csak álmodni mertem: Félmeztelenül fekszik az ágyamon a két csaj és áhh..végem volt..oda vetettem magam és elkezdtem őket csókolgatni meg amit tudtam..és most jön a probléma, hogy nekem meg nem volt merevedésem...közre játszott sok ténnyel. Sajnos ez egy mellékhatása egy régebben szedett gyógyszernek. Ideges is voltam.. nagy relax kellett a párommal is mikor szeretkeztünk. Nyugalom kellett és megfelelő megközelítés. Rgo rég nem vagyok már szűz. Nah de vissza térve megpróbáltam mindent de egyszerűen nem akart...olyan szinten kívántam őket, hogy mostis rá gondolva remegnek a kezeim. Játszottak egymással és áhh.. aztán hátra fektettek mert érezték hogy valami nem stimm és akkor benyúltak a nadrágomba, én már remegtem hogy ilyen ciki nem lehetek...és olyan szinten kiborultam hogy elsírtam magam és elmondtam nekik hogy mivan, megmutattam a vérképet bőgve hogy nem én tehetek erről, bennem van még a cucc ami ezt gátolja nekem. Amúgy reggelente van merevedésem és semmi egészségügyi ezt a szart leszámítva. Barátnőmet is rendesen kitudtam elégíteni...És vissza térve egyszerűen nemtudtam mit tenni, mondták hogy semmi baj, nyugtatgattak de nem tudtam abba hagyni a sírást..feltört belöllem minden:( Aztán hónapokig nem beszéltem senkivel. Azóta azzal a csajszival beszélgetek akit gyárilag áthívtam az este. de ha a másikat akit áthívott meglátom akár facebookon is vagy akárhol akkor megőrülök...feltöri bennem az éjszakát és sírni tudnék. gyomorideg meg minden rámtör...nem tudom lezárni ezt sehgysem, hetente álmodok ezzel és riadva leizzadva kelek fel. Hogy tudnám ezt elfeledtetni magammal? Bocsi a regényért...:( Remélem érthető voltam.

23/F


2011. máj. 3. 02:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi de olyan sokat írtál, hogy nem győzöm elolvasni.
2011. máj. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs én ebbe az olvasásba bele se kezdek!! Nagyon sok ez hogy bírsz ennyit írni??!!
2011. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha igaz a sztori akkor hívd el külön külön mind a kettőt és bizonyítsd be nekik hogy azért megfelelő hangulatban bizony egész jól "forog a tár". :)
2011. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én lányként azt mondom neked, hogy ez a legkevésbé sem ciki. Gyógyszer miatt vagy bármi más miatt nem áll fel és? A férfiak ebből akkora problémát csinálnak. Oké biztos volt rossz tapasztalat ebből, de ez nem gáz. Engem tökre nem érdekelt volna, főleg h problémáid voltak. Szerinted nálunk lányoknál nem fordul elő, hogy nem leszünk cuccosak odalenn? Szárazon ugye meg nem lehet mit csinálni. Ez is elég rossz, de előfordul, ugyanúgy gyógyszer, idegállapot (Há idegállpotban vótam Móunika).


Próbálj lazábban gondolni erre. Gyógyszert szedtél, nem ment, és ennyi. És? Attól még értékes vagy. Naaa!

2011. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nah ez a 2 perc olvasás megne erőltessen titeket...
2011. máj. 3. 10:58
 6/9 anonim ***** válasza:
én elolvastam apafej :D
2011. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kommentelőnek! Igazad van..énis így vagyok ezzel...nem az a lényeg csak rossz átélni 23 évesen ilyet :(
2011. máj. 3. 11:00
 8/9 A kérdező kommentje:
a másodiknak szól! Nem a többi segítőkész embereknek :)
2011. máj. 3. 11:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyu ismerősöm 16 évesen élte át. Nem azért mert impotens fasz. És Te sem vagy az. Egyszerűen ilyenek voltak a külső körülmények. Mondom nekem is volt olyan h barátom simogatott lenn, meg nyalt és olyan száraz maradtam mint a sivatag, pedig kívántam őt. Agyban dől el, ha akarod ha nem. És ha a két lány kedves volt és megértő, akkor pláne ne aggódj, szerintem ők sem gondolnak semmi rosszat rólad.
2011. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!