Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ingereljem a csiklóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ingereljem a csiklóm?

Figyelt kérdés
szeretném elérni a csikló-orgazmust, de csak a hagyományos zuhanyrózsás módszert ismerem, azt viszont nem tudom mindig alkalmazni, az ujjal ingerlés pedig nem megy... tud valaki vmilyen eszközt mi segít? extrém megoldásokkal kíméljetek
2011. máj. 3. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Használd a kezed. Körkörösen, először lassabban, és azután gyorsabban, és közbe mozogj, ritmikusan a masszírozás ütemével...

Nekem mindig beválik.

Nem tudom ezt hogy elmagyarázni. Ezt mindenkinek magának kell kitapasztalnia. Türelem kell hozzá.

L/17

2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Ütvefúróval.
2011. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Általában, ha egyik kezeddel kicsit széthúzod a bőrt, nagyajkakat, másik kezeddel pedig finoman, mintha picit sétálnál az ujjaiddal a csiklódon/-nál, apró mozdulatokkal... az eléggé izgató.

De mindenkinek más jön be! :) Türelem kell, ahogy az első írja, kísérletezz, csináld, ahogy kellemesebb, úgy. Nyálazd meg az ujjad, akkor nem lesz kellemetlen érzés.


Én pl. gyakran szoktam úgy, hogy először csak gondolkodom, képzelődöm, nem nyúlok magamhoz, majd amikor már nagyon benedvesedtem, elkezdem a hüvelybemenetnél (mert ott is sok idegvégződés van), a kisajkaknál hosszanti vonalon, kint simogatni középső- és mutató ujjakkal, végigsimogatom apránként. Ezután simogatom körkörösen a csiklómat, majd egy picit a fent leírt módszerrel birizgálom.. Végülis, két-három ujjal bejutok, másik kezemmel pedig tovább izgatom magam. Végül pedig csak kint, általában az apró mozdulatok vagy a sokáig ismételt nagyok hoznak sikert. :)


De mindenkinek máshogy jó! :)

2011. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jók ezek a leírások :)))
2011. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 keményebb párnát rakj egymés tetejére.rá egy puha törölközö.hasalj rá h a puncidnál legyen a párna.majd csipö mozgással mozogj rajta.
2011. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi, majd kipróbálom őket :) az elektromos fogkefét javasoljátok??
2011. máj. 6. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:

15:35


Ez egy béka? :D

2011. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elektromos fogkefe helyett vegyél egy vibrit. Nem olyan drágák.
2011. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
légyszi írjatok, mert nagyon kellenének a technikák, lehtőleg behtolás nélkül...
2011. máj. 10. 17:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Elektromos fogkefe jó ötlet! Én is próbáltam már!;)
2011. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!