Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h ha izgatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h ha izgatom a csiklóm rendesen elélvezek de ha én vagy a barátom megujjaz akkor csak nagy nyomást érzek és semmi élvezeteset? :S

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 03:30
 1/5 Inkog Nito ***** válasza:
Nem lazulsz el rendesen esetleg?Meg te valószínű mást technikát használsz...Próbáld meg elmondani neki hogy hogy csinálja,jobb mintha csak nyomkod és nagy nyomást érzel...
2011. júl. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha én próbálom magamnak is ugyanolyan nyomást ézek : //
2011. júl. 14. 03:34
 3/5 Inkog Nito ***** válasza:
Akkor valamit nem értek...azt írtad hogy idézem "ha izgatom a csiklóm rendesen elélvezek de ha én vagy a barátom megujjaz akkor csak nagy nyomást érzek" ebből azt szűröm le hogy a barátodnak is megvan az érzés,csak orgazmus nem sikerült még?
2011. júl. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a csikló érzékenyebb és könyebb ott elélvezni,mint ujjazásnál a hüvelyben.
2011. júl. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én soha életemben nem élveztem az ujjazást, a hüvelyi élvezet csak sima szexnél működik nálam, egyébként dughatnék be akármit (nem szoktam). A csikló egy külön élvezeti forrás, inkább azzal kellene a barátodnak foglalkoznia, csak sokan ezt nem tudják és feltétlenül be akarnak nyúlni.
2011. júl. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!