Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők teherbe esnek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők teherbe esnek, akkor az adott ciklusuk végén még menstruálnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Teherbe esnek a ciklus közepén, aminek első jele, hogy nem jön meg a vérzése, ha menstruálna, akkor kilökődne a baba, aki a méhnyálkahártyába van beágyazódva. Ugye ez az, ami menstruáció során távozik.
2011. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak logikusan át kell gondolnod: a teherbeesés azt jelenti, hogy az adott petesejt megtermékenyül, ergo nem távozik a testedből menstruáció formájában. Szóval nem, mivel az a petesejt, ami az adott ciklus végén távozik (néhány plusz adalékkal együtt) az olyankor már a méhfalon csücsül, elkezd beágyazódni.
2011. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem!


Ha kiderül, hogy az adott nő/lány terhes akkor már előtte sem jön meg neki!


ÉPP ez a lényeg, hogy nem jön meg neki!


Ha kiderül h tutira terhes és mégis vérzik...na az semmi jót nem von maga után...

2011. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom előttem szólók, de anya 3 hónapig még menstruált, amikor terhes volt velem... Szóval, igen, előfordulhat, hogy megjön neki, majd max a következő nem fog...
2011. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is ezt magyarázamaz egyik haveromnak, csak nem hittt nekem. Valami ősi "terhességmegmondó" módszerrel jött, ami az "utolsó vérzéstől" számol, ami a terhebe esés után van.
2011. máj. 3. 21:27
 6/12 anonim ***** válasza:
21:26-os: Akkor anyukád egyedi eset volt, vagy legalább is az egyedi esetek közé tartozik:D Biztosan így volt, gondolom elő is fordulhat, de messze nem ez az általános.
2011. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem. Ez úgy van, hogy a terhesség idejét az utolsó menstruáció első napjától számítják, és így jön ki 40 hétre.

Tehát gyakorlatilag amikor teherbe esel, akkor már 2 hetes terhes vagy. Ez a számolás a mai napig érvényben van, de ez nem a következő vérzésre vonatkozik, hanem a meg nem jött vérzés előttire.


Aki pedig terhesség alatt vérzik,az sosem jó jel! Ha valaki menstruál terhesség alatt az pedig nem menstruáció. Mennyiségben és minőségben is eltér a normál menstruációtól.

2011. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért nem annyira ritka, hogy 1 hónapig még menstruálnak a nőt, mégis teherbe estek...
2011. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

21:26-os!


Az anyukád esete tényleg nagyon ritka és tényleg nem az a normális!

Érdekes mindenesetre....

2011. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Általában nem.

De néha mégis - viszont olyankor az a kis terület megmarad.

2011. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!