Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A transzvesztiták menstruálnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transzvesztiták menstruálnak?

Figyelt kérdés
Igen, hülye kérdés, de már mástól is kérdeztem, és nem kaptam rá értelmes választ. Szóval hátha. :)
2010. márc. 7. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Itt egy értelmes válasz: Terhes vagy.
2010. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy férfi nőnek öltözik, még nem fejlődnek ki a női nemi szervei. Nem menstruál.
2010. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Konstruálnak és destruálnak, de nem menstruálnak.

Amúgy jól vagy?

2010. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy női tranvesztitáról van szó, akkor nyilván...
2010. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Sok transzformerszt néztél.
2010. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ülj be egy biológia órára.Szerintem hasznodra válik...
2010. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Üdv! Tudom, hogy már rég írtad ki a kérdést, de gondoltam azért leírom, mert ahogy elnézem nem kaptál megfelelő választ...


Transzvesztita:

Olyan személy, aki szívesen öltözködik titokban vagy nyilvánosan a másik nem ruháiba. A transzvesztitizmus nem tévesztendő össze a transzszexualitással vagy a szexuális irányultsággal; a transzvesztiták között ugyanis éppúgy akadnak heteroszexuálisok, mint homoszexuálisok.


Transzszexuális:

Olyan személy, aki biológiai adottságaival ellentétes neműként határozza meg magát ("férfi testbe született nő" vagy fordítva). Számos transzszexuális nemváltoztató operációnak veti alá magát.


Gondolom inkább a transzszexuálisokra gondoltál... Tehát, ha egy férfit nővé operálnak. Nos, menstruálni sosem fognak, mert ha jól tudom nincsen petefészkük és méhük. Tehát a belső nemi szerveket nem tudják kialakítani/beültetni, csak kívülről szabják át őket nővé. Így magától értetődik, hogy gyereket sem szülhetnek és gondolom teherbe sem esnek :))


Egyébként régen, mikor még kicsi voltam én is azt hittem, hogy majd biztos menstruálnak is. PLáne, amikor volt az a south park rész, amikor Mr. Garrisont átoperálták nővé és szaladt tampont venni :DDD na de mindegy.

2011. jan. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!