Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről a lányról mi a vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a lányról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 4. 00:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Anorexia
2011. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Nekem elso ranezesre az ugrott be, hogy tulsagosan trendi es meno csaj szeretne lenni es valoszinuleg kicsit el van veszve a "Dukai Regina - Debreczeni Zita - Zimany Linda"-Bermuda-haromszogben (uuu, mennyi kotojel...:D:D)!

Vegulis - ahogy Sebestyen Balazs mondana - nincs ezzel kulonosebben baj, csak ez nagyon nem az en kategoriam, az ilyen lanyokat maximum megnezem, de sem en nem valasztanam oket, sem ok nem valasztananak engem...:D:D

2011. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

Elozo vagyok:


Most latom csak, hogy tobb kep is van ott rola...:D Vannak egesz jo pillanatai: nehany kepen mosolyog es olyankor egesz emberinek tunik, meg a fekete-feher kockas ruhaban is jol mutat. Az a szoszmosz-melleny viszont szerintem borzaszto! Azokon a kepeken mintha kiulne az arcara a jeges rettenet, hogy "ezt a mellenyt nekem most tenyleg fel kell vennem???? Es meg le is fotoznak benne????"Na neeeee!

2011. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
nem álmaim nője, járni tuti nem járnék vele, másra jó lehet.
2011. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Alakja jó, arca kifejezetten csúnya.
2011. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%
Hát konkrétan az életkedvem elmegy mikor ilyen hülye,bamba fejeket vág.Olyan pofáncsapni való akkor!:D
2011. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Elvből nem próbálkoznék ilyen lánnyal. Nekem ránézésre túl soknak tűnik. Nincs energiám ezekre. Inkább kicsit csúnyábbra mennék. Amúgy csinos meg minden, jó fotóalany.
2011. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az ijedt, tartózkodó, barátságtalan arckifejezésével van bajom. Amikor mosolyog, nagyságrendekkel aranyosabb. Nem értem miért hiszik az emberek, hogy ezzel a fejjel lehet "csábítani". Neki biztos nem.

Egyébként ne mondjátok már, hogy átlagos, szürke egér. Ültetek ti már a 6-oson..? Az átlag slampos, nem túl ápolt, nem túl jól öltözött. Ő inkább plázacica nekem ezzel a természetellenes hajszínnel.

2011. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%
Az alakja jó, az arcáról nem tudok dönteni, távol van, kivakolt és sok a photoshop.
2011. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én hosszabb távon is vállanám, feltételezve persze, hogy egy jellemében normális lányról van szó.
2011. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!