Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

A végsőkig küzd mindenért,:szerelem,barátság,stb..

Ha valami b*ssza a csőrét,kimondja(persze csak finoman),kicsit temperamentumosabb,de elég gyorsan változik a hangulata. Első ránézésre kimért,de miután jobban megismerik,kedves,aranyos.

Ha a barátait bántják(szóval,vagy testileg),akkor gondolkodás nélkül ott van.


2011. máj. 4. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jó tulajdonságok. Ez egy jó nő. Negatívumok?
2011. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Negatívum az,hogy mondom: Ha valami nem tetszik neki,akkor megmondja. De persze csak finoman,nem ordítva vetem oda.

És hát elég gyorsan felkapom a vizet.

2011. máj. 4. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Az jó, ha elmondod, mi b@ssza a csőröd. Csak a hangulatváltozás ne lenne :D
2011. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem komoly negatívum. Nekem bejönnél.


23/F

2011. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem negatívum mert legalább őszintén kimondod amit gondolsz.
2011. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hááát.. pedig annak a fiúnak,aki nekem tetszett,ő nem szereti az olyan lányokat,akik verekedősek. Jóó,nem ütök szét senkit,de ha 1x a barátaimat bántják,nem fogom röhögve végignézni. -.-"
2011. máj. 4. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? én is iylen voltam, mostmár lenyugodtam. próbálok mostmár nem verekedni,a lányoknál amúgy sem szokás, ha meg egy fiú barátomat bántják had ne én verjem már be az arcát a támadónak. én inkább szóban védem meg a barátaimat. de én nem is ilyen környéken lakom mondjuk hogy ez előforduljon...
2011. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

16 vagyok.

Énsem,de volt már rá példa,mikor a bnőm után mentem a disco mosdójába,mert egy csaj berángatta,és verte meg,én meg elkaptam a csajt.

2011. máj. 4. 11:31
 9/9 anonim ***** válasza:
verekedni azért nem kéne, de a többi rendben van.
2011. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!