Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok egy lányról, ha rock zenét hallgat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy lány, aki nektek tökre bejön külsőleg (mindegy, h cicababa vagy más, a lényeg az, hogy ide mindenki az ideálját képzelje be) és megtudjátok, hogy a rock zenét szereti.

Ugye mostanság nem nagyon divat a rock, úgyhogy különlegesnek vagy inkább különcnek tartanátok? Mit gondolnátok róla?


2011. okt. 25. 20:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem süket.
2011. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szereti a rock zenét, semmi mást:) 22F
2011. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Megmondjam?

FUCKING AWESOME!

Akkorát dugnánk rohadt őrültül, hogy szétszállna a környék tőlünk!

2011. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én az gondolnám: Hál isten vannak még normális emberek :D

Cefetül idegesítő ha valakinek csak a tuc-tucból áll az élete, az meg főleg ha ennél értelmesebbet mondani sem tud :)

Nincs ezzel semmi gond csak ne nézz úgy ki mint egy halálangyala :D

2011. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Koldus ***** válasza:
65%

Már a zenében is van divat? O.o

Aztaqurva. Ha a rock-ot szereti, hát halgassa, mit számít az. Csak ne akarjon elráncigálni rock koncertre xD

2011. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel rocker vagyok, veszettül örülnék, ha kideülne, hogy a lány, aki tetszik, és szeretnék vele összejönni, rocker szintén.

De mi ez a divat-nem divat dolog? A rock zenének nem kell divatnak lenni, még jó is, hogy nem az. Az más, hogy sajnos sokan úgy ítélik meg ezt az irányzatot, hogy semmit sem tudnak róla ("nem értem a szövegét, csak hörgés, meg zaj"). Na mindegy...

És szerintem a bőr cuccok sokaknak jól állnak, persze azt meg tudom érteni, hogy nem mindenkinek jön be az a nagyon vad kinézet :)

2011. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
tök jó! rólam sem mondaná meg senki hogy sok rockot hallgatok...
2011. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"úgyhogy különlegesnek vagy inkább különcnek tartanátok?"


Másik alternatíva nincs? Nem lehetne egyszerűen csak normálisnak tartani? Miért különleges vagy különc az, aki rock zenét hallgat?

2011. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként természetesen örülnék neki, mivel magam is rock zenét hallgatok, így ebből már nem adódnának különbségek vagy éppen viták :)
2011. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Imádnám :) Főleg ha nem divatrockot (Linkin Park, Depresszió, stb.) hallgat, hanem őszinte, kőkemény rockzenét :)
2011. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!