Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted igaz a rib@ncgyártás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted igaz a rib@ncgyártási elméletem?

Figyelt kérdés

Nem várnának egy szűz lánynál annyit, hogy bele is szeressen a fiúba. Ha csak olyanokkal találkozik aki nem várná meg, hogy beleszeressen (pl. 3-6 hónap) akkor ezzel szinte rákényszerítik a lányt, hogy szerelem nélkül bárkivel szexeljen aki tetszik neki különben egyedül fog maradni.


Másik az, hogy azokat a lányokat akik kidobnak mindent amijük van vagy akik könnyen kaphatóak szinte csak azokat veszik észre.

Tisztelet a kivételnek!


2011. máj. 4. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha ez igaz, el kell kezdened ribancokat gyártani, vagy "ribanccá" válni (nemtől függően) :O
2011. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó, de ez hol számít "gyártásnak"?


Jahh, ok, sikerült felfognom. :) Nos, igen, a nők elk*rvásodtak, a férfiak els*ricisedtek manapság.


De aki türelmes, az szerintem manapság is meg fogja tudni találni a boldogságát.

2011. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs igazad. Ilyet csak rib.nc tesz.
2011. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
11:33, Neked legyen igazad! :)
2011. máj. 4. 11:35
 5/10 szamóca. ***** válasza:
66%

az eleje oké.

a második résszel nem értek egyet.

valahoyg mindenki elkönyvelte hoyg az a menő ha rib*nc a nő, de nézz már körül. mostmár az emberek itt magyarországon egyre konzervatívabbak, ez az odlal is attól zeng, és más is, hogy milyen gáz ha egy nő rib*ncé sm ilyen jó ha szűz valaki, de még mindig megy a képmutatás picsogós szájú kislányok részéről, hogy "nagyon gáz hogy még szűz vagyook?" pedig mindenki tudja hogy azt fogják válaszolni hogy ez tök jó.

ez az egész álszentkedés, meg "én kivétel vagyok mert nem szeretem a rib*ncokat" már csak képmutatás. épp hogy megfordult már a világ... olyan ez mitn a dohányzás megítélése, egy ideig az is tényleg 'menőnek" sázmított, mostmár nem, de az emberek még midnig úgy állítják e, mintha csak ők nem tartanák menőnek:D

2011. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szamóca, te megint kevered a dolgokat. Senki sem mondta, hogy egy nő attól lesz riban, hogy már nem szűz.
2011. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamóca. ***** válasza:
50%

tudom, csak az is pont ilyen megítélésnek van kitéve.

mint a cigi. csak példa volt.

2011. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy r.bancgyártás, de azért van benne valami.

A legtöbb lány nem tud igazán egy-két hét alatt beleszeretni valakibe, maximum nagyon megtetszik neki, vonzódik hozzá. A pasik meg a legtöbbször nem akarnak hónapokat várni arra, hogy kiderüljön, a lány végül beleszeret-e, mert még így is fennáll a veszélye, hogy nem és a pasinak akkor ez elvesztegetett hónapokat jelent.


De nem mindenki gondolkozik így.

2011. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

11:43 gondolatát vinném tovább, egyik fél sem akar már heteket várni az adandó alkalomra, és a lányoktól is inkább azt halljuk hogy ők egyből szerelmesek lesznek, ha az az érzés nincs meg már szállnak is tovább másik pasira, nincs meg a járás időszaka amikor csak barátokként múlatják az időt és felfedezik milyen közös programokat élveznek. És ez egyre fiatalabb korban jön elő, 16 évesen már mint a nyúl dugnak, 13 évesen már petting, 9 évesen aki nem csókolózott az már milyen ciki... folytathatnám.

26 ff

2011. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez az hogy a pasik nem tudnak várni!!!Akkor miért is a nők a ribancok???épp ez az hogy ma már a pasik 99%-a el van stricisedve és odaadja magát minden nőnek...

A pasik másznak rá a nőre legelőször és a nők tartják magukat akkoris.Szóval nem tudom miért a nőkre mondják azt hogy ribanc.Tudtommal a pasik a könnyűvérűek!!

2011. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!