Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helytálló az elméletem? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytálló az elméletem? A kérdéseket olvasva rengeteg a gyáva fiú, én is ebbe a táborba tartozom sajnos. Azért, mert ma sok lány r*bancosan öltözködik és viselkedik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Igen, helytálló

23/F

2009. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Mert ha nem bányarém, felveszi a Converse cuccát, meg a taszító stílusát és félni kezdesz a visszautasítástól, mert valahol tudat alatt kevésnek érzed magadnak hozzájuk.

2009. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

12:44 vagyok.

Folytatás: Ezért kell a plázacicáknak a kigyúrt gorilla, 3 piercinggel... Mert azok a kemények, akik isznak, cigiznek és csak 16 évesen járták ki az általánost. Gyakran olvasom itt, hogy hát nekik az IQ fontosabb, én a barátnőmön kívül ilyennel még nem találkoztam.

14/F

2009. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem minden nő ilyen azért hálistennek'


A gyáva fiuknak meg fel kell fogniuk,hogy gyáva népnek nincs hazája.

2009. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én egy 21 éves főiskolás, szűz, humoros fiú vagyok.

Mondták már rám, hogy "egész" jól nézek ki igaz kevesen, de több, mint a semmi.:)

Elég régóta nincs barátnőm, ez azért van, mert hát nem vagyok valami tökös, magabiztos, férfias kisugárzással rendelkező valaki.

Szeretnék rajta változtatni csak hát azt nem tudom mégis, hogy kellene hozzá kezdeni..

A folytatást illetően igazad van.

2009. ápr. 25. 12:54
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem feltétlenül. Ha az lenne, hogy minden lány ribancosan öltözködik, aki szép, akkor igen abszolút helyes lenne. De vannak visszafogottan öltözködő, mégis szép lányok. Ha hozzájuk sem mersz közeledni, akkor nem a lányban van a hiba...
2009. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen,vannak normális lányok is csak nem tudom hol.
2009. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kell felfogni az egészet,mint egy kalandot,ahol vagy nyersz,vagy továbbállsz.


Mégis mi van,akkor,ha a lány visszautasít?Semmi az égvilágon.

2009. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nem hiszem , hogy annyira "gyáva " lennél. De érdekes a mai világban télleg azok a pasik "futnak" , akik nagypofájú "belevaló" srácok és illik hozzájuk a cicamica stílusú "kirakat" /Lenézést kérek az önmagukra igényesen adó hölgyek kivételek , nem erre utalok!!! :))/

Szerintem ugyanakkor sok lány van még , akiket pont nem ez a típus vonz és a kis szürke egérke mögött igazi nagymacska lakik :))) úgyhogy szerintem extrém módon ne változz meg , csak próbálj ilyen csajszikkal ismizni!


1 egykori félénk lány , akiben megtalálták a nagymacskát :DDD

2009. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem igazán értem!

Most attól lesz egy srác gyáva,mert egyes lányok r@bancosan öltözködnek?

Nem kell olyan csajjal kezdeni,aki nem tetszik,vagy közönségesnek tartassz az öltözködése miatt!

2009. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!