Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van valaki, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van valaki, akinek nem kerek a melle, hanem egy kicsit hegyes?

Figyelt kérdés
16/L vagyok,és az a baj,hogy a mellem nem olyan kerek,mint az átlagos...egy kicsit hegyes,és ez zavar,mert szivacsos melltartó nélkül már nem is érzem jól magam,amúgy semmi baj nem lenne vele,nem lóg,nem kicsi,nem is nagy,B-s.Tudom,később valószínűleg kikerekedik,de most zavar. Van még valaki,akinek nem kerek?
2011. máj. 4. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is inkább hegyesebb mint kerek, én alapból nem szeretem a mellem, és csak az vígasztal, hogy a barátom odavan érte :) biztos vagyok benne, hogy a te leendő párod is imádni fogja a cicid :)
2011. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Amúgy hány éves vagy?
2011. máj. 4. 11:44
 3/14 anonim ***** válasza:
22, bár 17-nek néznek legtöbbször :D
2011. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
gúlacsöcsnek hívják, van aki azt szereti
2011. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én is azt mondom hogy egy (vagy több) fiú véleménye felvidítana. Kül nem te vagy az egyedüli, és attól biztosan gyönyörű =) 20/F
2011. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyilván van. De mit számít. Úgy fogadd el saját magadat, ahogyan vagy.
2011. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Chuck ***** válasza:

Ez van, sokat nem tudsz vele tenni, majd idővel formálódik talán, meg ha barátodnak majd bejön, akkor nem mind1? :D

Ismerős szokta mondani az ilyenekre, hogy "Rakétacsöcs" xDDD

18/f

2011. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem nem érdekelne, ha kicsit lenne hegyes, vagy nagyon lenne hegyes, csak lenne nagyobb....:) biztos vagyok benne, hogy sok kis mellű sorstársam örülne, ha olyan lenne a melle mint a tiéd :)

16/L

2011. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
sztem nem ez számít...ez olyan dilemma, mint a babap.nci vs. salátap.na ...de mutassatok 1 képes hegyescs.csről please, m én még sosem láttam olyat, az enyém kerek *-*
2011. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi még fejlődik!
2011. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!