Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Melyiket találjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Melyiket találjátok izgatóbbnak, ha kicsit lógnak a herék, vagy ha feszes és kemény a zacsi?

Figyelt kérdés
Szerintem mikor lóg akkor sokkal szexibb és nagyobbnak tűnik, de kíváncsi lennék mások véleményére. Most ne azt írjátok, hogy "ha szeretem akkor mindegy", meg hogy "nem ez számit", hanem hogy melyiknek a látványát/érzését találjátok izgatóbbnak. Írjatok kort is légyszi.
2011. aug. 16. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ami azt illeti, fogalmam sincs. Nem érdekel az ilyesmi, most komolyan. Ha nem említed meg nekem jó eséllyel életem során egyszer sem jutott volna eszembe.

De ha már kikötötted, hogy válasszunk, akkor az 1.

2011. aug. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hőmérséklettől függ, hogy lóg-e a zacsi vagy sem.
2011. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én alapból.. nem izgulok a herékre xd csak úgy ott van de nem szeretek hozzáérni meg ilyesmi.. :'D de ha muszáj választani akkor ha feszes és kemény
2011. aug. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Belerakod egy hideg tál vízbe azt szopogathatjátok kedvetekre a feszes zacsit.
2011. aug. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, ez bizony egy fogós kérdés... Őszintén... Eddig még nem figyeltem meg a dolgot... Hmm... Engem a zacsi feletti rész egy cseppnyit jobban izgat... :D Az valahogy elvonja a figyelmem róla... Persze, szoktam masszírozni, meg satöbbi, tapintásra jobb a feszes és kemény, jele annak, hogy tetszik neki a dolog (meg mielőtt elélvezne a pasi, többnyire rendesen megfeszülnek a golyói is, nem tudom, mennyire érthetően fogalmaztam). Látványra... Igazából, semmi különös. Nekem jó így is, úgy is. Ezt tényleg nem figyeltem meg soha. De szerintem, nem is nagyon fogom. Annyira nem izgat a dolog.

18/L

2011. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy annyira sohasem szerettem a szexet, hogy vkinek a golyóiról ábrándozzak.

Örültem neki, ha a farka vékony volt és rövid.

De ha te a golyóiddal akarsz dugn.i....

2011. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Izgatóbb ha nem olyan feszes.


23/L

2011. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 .Daniel. ***** válasza:
Ha egyszer nem tud valaki válaszolni miért kérdez olyan ostobaságot hogy a golyóival akar dugni. Meg hogy nem szereti a szexet. Az ilyen miért pazarolja mindenki idejét... Na mindegy fiú vagyok és magamnak jobban szeretem ha feszes nem tudom miért.
2011. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintemis inkább a feszes és kemény.
2011. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!