Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A spermmiumom átlátszó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermmiumom átlátszó, vízszerű8nincs benne sperma ha nem tévedek)?

Figyelt kérdés

A spermmiumom átlátszó,vízszerű8nincs benne sperma ha nem tévedek).valószínűleg a bal herevezétem be van gyulladva ugyanis néha elég nagy lesz és elég ritkán normális mint a jobbik oldalon.Szerintetek ez a kettő hozható összefüggésbe??Ha igen mit tegyek?,Húzzak el villámyorsan dokihoz?,

üdv.16F


2011. máj. 4. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el minél gyorsabban orvoshoz!!!
2011. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen orvos! Ne játssz vele, ha utódokat akarsz valamikor.
2011. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem még 8 éves koromban volt valami hasonló h az egyik herém néha nagyon megduzzadt. de egyáltalán nem fájt. elmentünk dokihoz és azt mondta h épp időben mentünk mert ha várunk még akk lehet komolyabb baj is lett volna. pár napra rá megműtöttek. és azóta nincs semmi bajom. (csak van egy 1 cm hossz heg az egyik herém "tövében"). sztem menj dokihoz minél hamarabb!

17/f

2011. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy magömlés minden rendben volt akkor fehér volt úgy ahogy kellett.Ez a duzzadásos dolog nem rég jött elő8kb fél éve de mostmár egyre gyakrabban.A műtött válaszolótól kérdezném hogy mennyi időre estél ki?vagy mehettél egyből ahova akartál??

Pénteken mindenképp elmegyek dokihoz!

2011. máj. 4. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!