Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma érettségin egy fiatal tanár jött be hozzánk ügyelni és hát elég sokat szemeztünk és vigyorogtunk. bejövök neki ? mivel tudnék nála jobban bevágódni. 18/f ő huszas éveiben lévő nő.
2011. máj. 4. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Iskolán kívül próbálkozz. De ne éld bele magadat.
2011. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, holnap úgyis más fog bemenni. Mindig cserélik.
2011. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez még nem azt jelent, hogy bejössz neki...

Lehet hogy azért mosolygott rád mert látta hogy nagyon izgultál, és így próbált bátorítani.

Én is ma éretségiztem és pasi felügyelő tanár rám is mosolyogott,eszembe nem jutott volna hogy tetszem neki...XD (Durva is lenne). Meg hát lehet hogy ő alapból ilyen hogy mosolyog állandóan, mindenkire akire ránéz, én ismerek ilyen embereket akik mindig mindenkire mosolyognak.Hidd el vannak ilyen emberek...

De amúgy meg ha tegyük fel tényleg bejönnél neki meg minden akkor te most járnál vele? Egy tanárral az sulidból, nem egy kicsit bizarr dolog ez?Sztem elég gáz lenne.Meg hát lehet h férje van meg gyerekei... erre nem gondoltál?

2011. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!