Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít szemezésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít szemezésnek?

Figyelt kérdés
A kérdés egyszerű, nem azt kérdeztem, hogy mit jelent, hanem hogy mi számít már annak?
2011. máj. 4. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki mindig keresi a tekinteted és mosolyog rád, az már az
2011. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egymás szemébe néztek, nem kicsit nagyon mosoly is elcsattan remélhetőleg nem csak a te arcodról. ez a szemezés !
2011. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
de olvastam olyanról is hogy egy india budha a szemével orgazmust tud kelteni, habár ez lehet hogy cska mende monda.
2011. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az már annak számít ha többször néz aza vki vagy folyamatosan és te ezt észreveszed, vagy már az is annak számít ha jó mélyen a szemedbe néz és mosolyog :)
2011. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem erre vagyok kíváncsi. :)

Inkább az időtartamra. Pl. ha jön szembe egy lány az utcán és egymás szemébe nézünk gondolom az még nem szemezés.

Hány mp egymás szemébe nézés számít annak?

2011. máj. 4. 16:18
 6/13 anonim ***** válasza:
ha vkit egy percig nézegetsz az már tuti
2011. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
ezt nem lehet másodpercben megadni. ha nem csak egy futó pillantást vet rád, mint ahogy az utcán általában végigfut a tekintetünk az egyes embereken, hanem határozottan megnéz téged magának, akkor az szerintem már szemezés.
2011. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

20 ezredmásodperc alatt még nem !

20 ezredmásodperctől 30 ezredmásodpercig az !

30 ezredmásodperctől 50 ezredmásodpercig erekció

50 ezredmásodperc felett petting, természetesen csak védelem mellet!

2011. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon viccesnek érzik magukat páran.

Nehogy már 1 percig nézzek valakit elpillantás nélkül, hogy szemezésnek lehessen nevezni.

Ha az utcán szembejön valaki és tetszik én nem csak egy pillantást vetek rá. Ezért kérdeztem.

2011. máj. 4. 16:33
 10/13 A kérdező kommentje:

"Gondolom rád nézett egyszer kétszer egy csaj valahol."


Hogyne, 21 év alatt rámnézett egy csaj 1-2x valahol én meg rohanok az internetre megkérdezni, hogy ez mi volt?

OMFG! Te nyilván megdugsz minden szembejövő csajt... :)

2011. máj. 4. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!