Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a lányok, hogy aki fizetős nőhöz megy, kivétel nélkül egy lelketlen, szexmániás állat?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert olvastam már egyet-mást és vannak történetek, melyek pont az ellenkezőjét mutatják.

Az egyik, ez külföldi: bordélyházban történt, hogy a vendégnek feltűnt, hogy a kiválasztott lány feltűnően zárkózott és majd szétveti a feszültség. Elkezdett vele beszélni és nagy nehezen sikerült szóra bírnia a lányt. Ő bevallotta neki, hogy elrabolták és erőszakkal kényszerítették erre a munkára. A kuncsaftja első útja a rendőrségre vezetett és le is kapcsolták a bandát, a csaj és társai ki is szabadultak.

A másik, ez hazai: a lány új ügyfelének feltűnt, hogy milyen pirosak a szemei. A lány erőltette, hogy minél hamarabb kezdjenek hozzá az akcióhoz, de az illető férfinak már elment tőle a kedve, inkább az érdekelte, hogy mi történt előtte. A lány végül kifakadt és elkezdett zokogni. Kiderült, hogy az előző látogatója egy perverz volt, aki szabályosan megkínozta őt, majd miután végzett, már ott sem volt. A fazon, akinek elmesélte, a hallottak után le is mondott a szexről, helyette beszélgetett a lánnyal legalább egy órán át, majd elköszönt tőle, miután sikerült megnyugtatnia.

Miután ezeket elolvastam, eszembe jutott, milyen véleménnyel vannak a nők a férfiakról, akik meglátogatják ezeket a lányokat. Az olvasottak tükrében eléggé igazságtalannak érzem a vádjaikat.Persze, ez én vagyok.


2011. máj. 4. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Most ez szép és jó, de...


A történetedben ott volt a perverz állat, aki megerőszakolta és megkínozta a lányt, meg azok is, akik elrabolták...


Amúgy mindenhol vannak kivételek, a világ seholsem olyan, hogy szét lehet választani a feketét a fehértől.


De az azért jelent valamit, ha valaki prostituáltak társaságát keresi. Egy egészséges lelkületű férfiember tud magának (előbb vagy utóbb) társat, de még akár alkalmi szexpartnert is találni, nem pedig pénzért csak mint egy zacskó ropit, megvenni.


Én személy szerint csupán azért találom el "férfiatlanítónak" hiszen egy prostihoz nem kell semmi, csak pénz: adod a pénzt, kapod a szexet. Nem kell küzdeni, nincs harc és vadászat benne (képtelesen értve, természetesen), nincs a préda becserkészése. Odamész, a csajt nem érdekled, megcsináljátok a megcsinálni valót, és... Ennyi. Pont és vége, eljössz, a nőben még annyi nyomot sem hagyva, hogy ott voltál... szerintem ez valahol végletekig elkeserítő.


De, ügyebár, mióta világ a világ, és a férfiak egy része a középső része után megy, így megy ez.


De akkor sem lehet egy rakat emberről bármiféle általánosítást jellemezni. Igen, vannak jólelkű prostihoz járó férfiak, valószínűleg igen szép számmal. Csak azt nem értem, hogy a történetedben lévő, nővel szépen beszélni tudó férfikezdeménynek miért kell fizetett szolgáltatást igénybe venni?

2011. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ne egy-két esetből vonjunk statisztikát.

Na meg valószínű, hogy a gyiken fröcsögve nőgyűlölő szerencsétlenek ilyen jótét lelkek lennének szabadidejükben...

2011. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Én is írok egy sztorit ahol egy prostit megmentettem mert jó ember vagyok és a végén leszámoltam miatta az egész maffiával. A poén az volt hogy utána le is feküdtem vele. Ingyen.

Na akkor ez már most igaznak számít, vagy csak egy történetnek amit olvastál?

2011. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Butcher, az utolsó mondatodra reagálva: ezt tőle kellene megkérdezni.
2011. máj. 4. 20:35
 5/20 A kérdező kommentje:

20.35

Elmész te a tudod, hova. Mi olyan hihetetlen a leírtakban?

2011. máj. 4. 20:36
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem képesek megérteni, h vannak olyan férfiak, akikkel ingyen senki sem hajlandó lefeküdni, de mégis vannak igényeik. Pedig ez pont miattuk van, mert egy nagyon csúnya férfi egy nőnek se kell.
2011. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

20.39

Szerintem is így van. Attól még, hogy valaki előnytelen külsejű férfi, még lehet jó ember.

2011. máj. 4. 20:43
 8/20 anonim ***** válasza:
Fogjátok már fel, hogy ez nem a külsőről szól...
2011. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

20.45

Rendben, ha nem a külsőről szól, akkor pedig egy vészesen önbizalomhiányos, rendkívül nehezen megnyíló, ismerkedő emberről beszélünk. Neki sincs több esélye.

2011. máj. 4. 20:47
 10/20 anonim ***** válasza:
És mit fog javítani az életén egy 10 perces, érzelmek és értékek nélküli huzigálás? Mert szexnek nem nevezhető.
2011. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!