Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltakozik akár egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? (Természetesen a kérdést olvasok anya kivétel! )

Figyelt kérdés

Pedig ahhoz hogy egy férfi megszerezzen egy nőt szexuálisan elengedhetetlenebb feltétel a pénz vagy a pénz ígérete mint a hímvessző megléte. Állítólag még Don Juan-nak is ("ő" ezt írta emlékirataiban) ajándék nélkül azaz pénz nélkül még neki sem sikerült senkit megszerezni szexre. Én sokáig azt hittem jobb vagyok mint Don Juan mert pénz nélkül is akartak velem szexelni nők, csak azt nem vettem számításba hogy jövőbeli pénz ígérete bennem volt, mert közel sem voltam csóró. De mit ad isten, mióta nincs vagyonom ugyan azok a lányok már nem érdeklődnek irántam.

Miért tiltakozik akár egy nő is, ha azt mondják minden nő kurv@? Hisz mind pénzért vagy pénzért és másért egyben szexel csak pasival (a full leszbik sem kivételek, mert azok meg nővel csak anyagi érdekkel)?

Kivétel a biszexek saját nemükkel. (Ennek viszont alapos lelki oka van.)


2011. aug. 12. 02:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
94%
Azért például mert nem igaz. Nőj fel, gondolkozz, ismerj meg több nőt és akkor meglátod, hogy nem feltétlen igaz.
2011. aug. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 anonim ***** válasza:
84%
szia , jó éjt
2011. aug. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 A kérdező kommentje:

Pedig ahhoz hogy egy férfi megszerezzen egy nőt szexuálisan nem elengedhetetlenebb feltétel a pénz vagy a pénz ígérete mint a hímvessző megléte?


Ne legyetek naivak! Az hogy meghív valamire az is pénzbe kerül és a virág is.

2011. aug. 12. 03:16
 4/116 A kérdező kommentje:
Nem kur-vá-zok. De tudom hogy az jól tudom, hogy a prostik pont egy kicsit alul árazzák maguk a hasonló színvonalú nőkhöz képes, annál kevesebb pénz ráköltéssel nem lehet ágyba vinni egy olyan nőt (nem hogy jobbat) ha csak nincs nagyobb jövőbeli pénz ígérete. Ugye a legdrágább "luxus" egy gyerek felnevelése például.
2011. aug. 12. 03:21
 5/116 A kérdező kommentje:

Amúgy ebből következően minden férfi strici lesz.

És nagyon remélem hogy egy álszent ribi, nem törölteti a kérdésem.

2011. aug. 12. 03:23
 6/116 anonim ***** válasza:
87%

Te t.róger tu.skó paraszt. Nem csodálom, hogy egy normális nőnek sem kellesz, ha már azt állítod, hogy minden nő k.rva. Ez nem igaz. Tudod, van aki azért fekszik le valakivel, mert szereti. De te annyira szűk látókörű vagy, hogy ezt nem vagy képes felfogni. Istenem, hogy lehet valaki ennyire gyerekes. Amúgy meg, ha már itt tartunk akkor a férfiak meg hősök amiért sok csak megb.sznak. Nem! Ro.hadékok, mert csak kihasználják, hogy ők adott esetben erősebbek. Nem csak azért, mert esetleg több pénzük van, hanem mert egy nő törékeny. Hány éves vagy, hogy még nem jöttél rá arra, hogy az embernek vannak érzelmei? Habár a szellemi érettség nem függ össze a korral.

19N


Igen, fiatal vagyok, de én legalább tudok gondolkozni, nem úgy mint te!

2011. aug. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 A kérdező kommentje:

Nai vagy és túl fiatal.


"Ne legyetek naivak! Az hogy meghív valamire az is pénzbe kerül és a virág is." - ezt látom el sem olvastad.


Mert nem hinném, hogy anyagi áldozatok nélkül elhiszed hogy szeret. Ha csak nem azt ígéri hogy majd többet költ rád.


Nem bunkózni akartam. Én csak 20 év csajozás után, rájöttem hogy én is naiv voltam amíg ezt hülyeségnek tartottam.

Álszentség, számítás vagy naivitás mondatja valakivel csak az ellenkezőjét. SAJNOS.

2011. aug. 12. 04:52
 8/116 A kérdező kommentje:

Nai vagy és túl fiatal.*


Naiv vagy és túl fiatal.

2011. aug. 12. 04:53
 9/116 anonim ***** válasza:
97%

A kérdező kommentje:

Nai vagy és túl fiatal.


"Ne legyetek naivak! Az hogy meghív valamire az is pénzbe kerül és a virág is." - ezt látom el sem olvastad.


Mert nem hinném, hogy anyagi áldozatok nélkül elhiszed hogy szeret. Ha csak nem azt ígéri hogy majd többet költ rád.


Nem bunkózni akartam. Én csak 20 év csajozás után, rájöttem hogy én is naiv voltam amíg ezt hülyeségnek tartottam.

Álszentség, számítás vagy naivitás mondatja valakivel csak az ellenkezőjét. SAJNOS.


A komment megírásának időpontja: ma 04:52

A kérdező kommentje:

Nai vagy és túl fiatal.*


Naiv vagy és túl fiatal.


Egyáltalán nem vagyok naiv.Fiatal viszont valóban. (19N) Inkább szerencsésnek mondanám magam, mert megtaláltam az életben azt a személyt aki szeret, és akit viszont szerethetek. És nálunk nem a pénzről szól egy kapcsolat. Amúgy meg elhiszem anyagi áldozatok nélkül is, hogy szeret. Ahhoz, hogy ezt tudjam nekem nem virág, vagy ilyesmi kell, hanem az, hogy velem legyen, meghallgasson, és számíthassak rá, bármikor és bármiben. A párom ilyen. Az megint egy másik dolog, hogy gyereket szeretnénk. Ami pénzzel jár, de ez a kettőnk döntése volt, és nem csak az enyém, szóval ilyen formában sem számít a pénz. Amit költök az meg nagyon kevés. Inkább közösen szoktunk vásárolni. Egyébként álszent sem vagyok. Szóval lényegében csak annyi, hogy ha nem lenne ilyen kiegyensúlyozott kapcsolatom előbb jönnék össze egy normális, és kedves csóróval, mint egy gazdagabb bunkóval.

2011. aug. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 anonim ***** válasza:
99%

TE csak akkor kapsz nőt, ha van pénzed. KIZÁRÓLAG a pénzedért van veled a csaj.

Azt pedig fel se fogod, hogy még Don Juannak is UDVAROLNIA kellett, ha gerincre akart vágni egy csajt.

Ezek szerint neked az NEM ku.rva, akinek elég egyet csettinteni, udvarlás nélkül, és már hanyatt is fekszik. :DDD

Akinek kell előtte némi virág, randi, ismerkedés, az a ku.rva.


Vágom...

XD


Bonyolult dolgok ezek, ne strapáld magad. Maradj annál, hogy felesleges erőlködni, kiugrassz időnként a sarokra, lesz.opatod magad egy fizetőssel, és nem kell többé ilyen nehéz dolgokon törni a fejed, mint az emberi kapcsolatok.


Gondolom, te is ahhoz a csajhoz szoktál odamenni, aki szemmel láthatóan csöves, szakadt és ócska a ruhája, látszik, hogy évek óta nem járt fodrásznál, netán épp egy kukából válogatja ki az ebédet, mert téged nem érdekel az anyagi helyzete.

Véletlen se azokra a cicababákra szoktál recskázni, akik havonta egy vagyont költenek a hajukra, hogy szőke is legyen, meg fényes is, és jól is van vágva, műkörmöt villogtatnak, van rajtuk két kiló festék, és magassarkúban, csillivilli ruhákban vonulnak végig a plázán. XDD

2011. aug. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!